Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 4. kola

Virovitica - Gradina         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Penava,Vecko I.,Gašparić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja.300.Strijelci:Domaći.Filip Škaro(25),Kristijan Tadić(49),Ante Mikulić(70) Gosti:/

Mikleuš - Turanovac         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar M.,Ramić P.,Brkić, delegat: Babić
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Benjamin Pejazić(10),Tomislav Lukić(69),Marko Klecin(71),Hrvoje Ibričić(80,82) Gosti:Ivan Mareković(61)

Crnac - Lukač 05         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Babić,Ličinić Sa.,Vencl, delegat: Zagorac
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći:Darijo Najcer(44)Gosti:Tomislav Škvarić(18),Siniša Subota(50)

Standard - Pitomača         1 : 6 ( 0 : 3 )
Suci: Strusa,Matić,Krupa, delegat: Jelić
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Dejan Knežević(62) Gosti:Tihomir Tenjeri(17,49 iz 11m,54),Mihael Kurjančić(35)Dragan Vaclavek(43,76),

Omladinac - Bilogora 1947         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac,Sabljak,Špiranec, delegat: Špoljar
Gledatelja.250.Strijelci:Domaći:/Gosti:Josip Radinović(73)

Rezovac - Mladost (Čač)         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Grujić,Vargović, delegat: Blažičević
Gledatelja.250.Strijelci:Domaći:Tihomir Šarić(45,63),Dejan Radovanović(58),Dario Kovačević(72) Gosti:Danijel Podmanicki(22),Velimir Tresk(89)

Bratstvo - Munja         1 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Gomerčić,Lončar,Orač, delegat: Moslavac
Gledatelja.80.Strijelci:Domaći:Slobodan Petković(80 iz 11m) Gosti:Ivan Vida(5),Ante Grgić(14),Srećko Jelen(31)

Voćin - DOŠK         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Sertić,Đajkić,Valent, delegat: Jambrešić
Gledatelja.80.Strijelci:Domaći:Ivan Vuković(26,48),Ivica Gusić(41),Antun Nikolić(67)Gosti:Boris Sobodić(45),Nenad Mihalek(84) *****Lista strijelaca***** 7 golova : Tomislav Škvarić(Lukač-05), 6 golova : Kristijan Tadić(Virovitica), 5 golova : Velimir Tresk(Mladost),Danijel Podmanicki(Mladost),Tihomir Tenjeri(Pitomača)i t.d.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 440014-2 12
2. Virovitica ViroviticaVirovitica 440013-2 12
3. Pitomača PitomačaPitomača 431014-2 10
4. Rezovac RezovacRezovac 431011-5 10
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 43107-1 10
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 430117-6 9
7. Munja Veliki RastovacMunja 42209-5 8
8. Voćin VoćinVoćin 42027-6 6
9. DOŠK DolciDOŠK 41126-8 4
10. Mikleuš MikleušMikleuš 41126-9 4
11. Gradina GradinaGradina 41125-12 4
12. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 40134-9 1
13. Omladinac KorijaOmladinac 40133-13 1
14. Crnac CrnacCrnac 40042-12 0
15. Standard Nova ŠarovkaStandard 40042-14 0
16. Turanovac TuranovacTuranovac 40042-16 0

Sljedeće kolo

DOŠK - Virovitica, Dolci, 18.9.2011. u 16,3o
Munja - Voćin, Veliki Rastovac, 18.9.2011. u 16,3o
Mladost (Čač) - Bratstvo, Čačinci, 18.9.2011. u 16,3o
Bilogora 1947 - Rezovac, Špišić Bukovica, 18.9.2011. u 16,3o
Pitomača - Omladinac, Pitomača, 18.9.2011. u 16,3o
Lukač 05 - Standard, Lukač, 17.9.2011. u 16,3o
Turanovac - Crnac, Turanovac, 18.9.2011. u 16,3o
Gradina - Mikleuš, Gradina, 18.9.2011. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.