Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 4. kola

Lukač 05 - Voćin         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Strusa,Ivačić,Barčan, delegat: Vargović
gledatelja oko 150. strijelci:domači:Slanac(4),Karačić(15) i Bauman (78 sa 11m) gosti:nitko

Napredak - Dinamo (KD)         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Saša Ličinić,B.Vidov ić, delegat: Abalić
gledatelja oko 150. strijelci:domači:Potonjac(52i71)iJozić(89), gosti:Jezerčić(8)

Crnac - Turanovac         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Đajkić,Krupa, delegat: Đuračić
gledatelja oko 100.Strijelci:Domaći:/Gosti:Milorad Šipka (50)

Mladost (Čač) - Omladinac         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Milan Ramić,Ivica Blažević,Gebaj, delegat: Zeman
gledatelja oko 50. strijelci:domači:Mužar(70 sa 11m), gosti:Dežmarić(1)iHorvat(55),

Bilogora 1947 - Rezovac         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Siniša Ličinić,Lončar,Šantić, delegat: Blažičević
gledatelja oko 150. strijelci:domaći:Zorić(77),gosti:Šarić(8),Radova- nović(28),Suvajac(79)i Szabo(87)

Bratstvo - Munja         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac,Minauf,Valent, delegat: Stipanić
gledatelja oko 50. strijelci:domači:nitko, gosti: Najcer(20i58),

DOŠK - Gradina         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Pavao Ramić,Vencl, delegat: Radočaj
gledatelja oko 70. strijelci:domači:nitko, gosti:Vujčić(49), *****lista strijelaca***** 7 golova:Tihomir Šarić(Rezovac), 6 golova:Andreas Černeli(Lukač-05)i Vanja Dežma- rić(Omladinac), 5 golova:Stipo Đak(Bilogora)i Slaven Slanac(Lu- kač-05) i t.d.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 440026-5 12
2. Lukač 05 LukačLukač 05 440017-3 12
3. Munja Veliki RastovacMunja 440013-1 12
4. Gradina GradinaGradina 43107-3 10
5. Omladinac KorijaOmladinac 421110-4 7
6. Turanovac TuranovacTuranovac 42116-6 7
7. Napredak RušaniNapredak 42028-10 6
8. Voćin VoćinVoćin 41216-6 5
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 41127-14 4
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 41033-7 3
11. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 40224-8 2
12. Crnac CrnacCrnac 40043-12 0
13. DOŠK DolciDOŠK 40044-15 0
14. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 40042-22 0

Sljedeće kolo

Gradina - Lukač 05, Gradina, 26.9.2010. u 16,3o
Munja - DOŠK, Veliki Rastovac, 26.9.2010. u 16,3o
Rezovac - Bratstvo, Rezovac, 26.9.2010. u 16,3o
Omladinac - Bilogora 1947, Korija, 26.9.2010. u 16,3o
Turanovac - Mladost (Čač), Turanovac, 26.9.2010. u 16,3o
Dinamo (KD) - Crnac, Kapela Dvor, 26.9.2010. u 16,3o
Voćin - Napredak, Voćin, 26.9.2010. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.