Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 4. kola

Rezovac - Slavonija         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš N.- Selenić H.- Gobac M., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : Matijašević (32). Gosti : Fotez (12).

Mladost (Mi) - Voćin         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović N.- Penava E.- Grujić B., delegat: Abalić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : /. Gosti : Perić Franjo (5),Vuković (51,87).

Dinamo (Č) - Bratstvo         5 : 2 ( 3 : 2 )
Suci: Presečan M.- Loparac M.- Maslać M., delegat: Blažević I.
Gledatelja 60. Strijelci :Domaći : Ibričić (2,50),Rukavina (13,36),Dorinka (79). Gosti : Bajivić (7),Kovač (31).

Mladost (Čač) - Mikleuš         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ M.- Brdarić M.- Ličinić Saša, delegat: Penava
Gledatelja 90. Strijelci :Domaći : Krmpotić (1). Gosti : Mrva (50),Ivčić (58),Crvenka (65).

Borova - Podgorje         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Rengel E.- Gašparić M.- Strusa A., delegat: Minauf
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Jelovečki (21),Gegić (37),Vračarić (43),Hodak (65),Slipčević (70). Gosti :/.

Gradina - Crnac         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Kristić N.- Duvnjak D.-Brkić M. , delegat: Radočaj
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Juhas (23). Gosti : Perošević (25,37).

Sloga (Z) - Podravac (S)         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Cafuta D.- Vidović Volenik B.- Lješčak Mario, delegat: Trupina
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : /. Gosti : Lončarek (32),Šoštar (42).

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 440014-3 12
2. Podravac (S) SopjePodravac (S) 43019-1 9
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 430110-4 9
4. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 430112-8 9
5. Voćin VoćinVoćin 42207-2 8
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 42029-7 6
7. Borova BorovaBorova 41128-9 4
8. Slavonija SladojevciSlavonija 41124-6 4
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 41125-8 4
10. Crnac CrnacCrnac 41125-11 4
11. Rezovac RezovacRezovac 40313-5 3
12. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 41037-10 3
13. Podgorje PodgorjePodgorje 41036-17 3
14. Gradina GradinaGradina 40133-11 1

Sljedeće kolo

Podravac (S) - Rezovac, Sopje, 19.9.2021. u 16:00
Crnac - Sloga (Z), Crnac, 19.9.2021. u 16:00
Podgorje - Gradina, Podgorje, 19.9.2021. u 16:00
Mikleuš - Borova, Mikleuš, 19.9.2021. u 16:00
Bratstvo - Mladost (Čač), Gornje Bazje, 18.9.2021. u 16:00
Voćin - Dinamo (Č), Voćin, 19.9.2021. u 16:00
Slavonija - Mladost (Mi), Sladojevci, 19.9.2021. u 16:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.