Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 4. kola

Mladost (Čač) - Slavonija         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vidalina B.- Brkić M.- Kovač S., delegat: Jelić
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Ramić (21,76). Gosti : Kizivat (48).

Dinamo (Č) - Mladost (Mi)         1 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ M.- Hrženjak M-Loparac Matea, delegat: Stipanić
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Dorinka (41 sa 11m). Gosti : Jukić (34),Ibričić (52,69),Nemeth (53),Pejazić (63).

Voćin - Bratstvo         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.- Stojnović Z.- Szebenji M.-, delegat: Babić
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Jaković E (20 sa 11m). Gosti : Holec (54),Pšihistal (81).

Mladost 1930 (Čađ) - Bušetina 1947         0 : 7 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar M.- Grujić B.- Resler T. , delegat: Stojanović
Gledatelja 70. Strijelci :/. Gosti : Fučkar (35,59),Petrinić (70,73,74,77),Jagica (83).

Borova - Rezovac         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović N.- Gašparić M.- Ferić M., delegat: Budiša
Gledatelja 250. Strijelci : Domaći : Obžetić (48,65),Peula (75). Gosti : Tomić (84).

Omladinac - Mikleuš         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Presečan M.- Herent D.- Majstorović Ivona, delegat: Moslavac
Gledatelja 90. Strijelci : Domaći : Štefanec (3). Gosti : Ivčić (34 sa 11m), Kraljik H (71),Rukavina (75).

Sloga (Z) - Ćeralije         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Culej J.- Ličinić Saša- Rakitničan D., delegat: Blažević I.
Gledatelja 150. Strijelci : Rupčić (18,53,61),Stjepić (41). Gosti : /.

Podravac (S) - Gradina         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kristić N.- Duvnjak D.-Vukman D. , delegat: Radočaj
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći : Lončarek (74 sa 11m). Gosti :/.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 431020-1 10
2. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 431015-3 10
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 43019-4 9
4. Borova BorovaBorova 430111-7 9
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 43018-6 9
6. Mikleuš MikleušMikleuš 42117-5 7
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 42118-7 7
8. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 42029-8 6
9. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 42026-7 6
10. Gradina GradinaGradina 420210-12 6
11. Rezovac RezovacRezovac 41218-6 5
12. Slavonija SladojevciSlavonija 41033-12 3
13. Voćin VoćinVoćin 40224-9 2
14. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 40133-14 1
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 40132-13 1
16. Omladinac KorijaOmladinac 40048-17 0

Sljedeće kolo

Gradina - Mladost (Čač), Gradina, 6.9.2020. u 17:00
Ćeralije - Podravac (S), Ćeralije, 6.9.2020. u 17:00
Mikleuš - Sloga (Z), Mikleuš, 6.9.2020. u 17:00
Rezovac - Omladinac, Rezovac, 6.9.2020. u 17:00
Bušetina 1947 - Borova, Bušetina, 6.9.2020. u 17:00
Bratstvo - Mladost 1930 (Čađ), Gornje Bazje, 5.9.2020. u 17:00
Mladost (Mi) - Voćin, Miljevci, 6.9.2020. u 17:00
Slavonija - Dinamo (Č), Sladojevci, 6.9.2020. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.