Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 4. kola

Graničar Bušetina - Mladost (Mi)         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Nađ, Kokorić, Loparac M., delegat: Đurđević
Gledatelja 250. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Keler (70),Nemeth (90).

Sloga (Z) - Slavonija         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović, Grujić, Hrženjak, delegat: Špiranec
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Marić(81). Gosti :/.

Mladost (Čač) - Bratstvo         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Špoljarić, Matić, Valent, delegat: Penava
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Palčić (19),Karnik 38),Holec (77).

Mikleuš - Podravac (S)         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Presečan, Ferič, Resler T., delegat: Jurkin
Gledatelja 90. Strijelci :Domaći : Dunković A. (32,80),Šantić (39),Giber (78). Gosti : Beneš (2,87).

Mladost 1930 (Čađ) - Dinamo (Č)         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta, Gašparić, Moslavac K., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 50. Strijelci : Domaći : Martinčević (60). Gosti :Dorinka(66 sa 11m), Hrkač (68).

Omladinac - Voćin         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Culej, Kovač S., Selenić, delegat: Tkalčec
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Korenički (55). Gosti :/.

Borova - Rezovac         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Sin., Ličinić Saš., Brkić, delegat: Radočaj
Gledatelja 350. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Dežmarić (36),Bazijanac (51).

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 440011-1 12
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 430117-4 9
3. Rezovac RezovacRezovac 43018-1 9
4. Mikleuš MikleušMikleuš 43019-6 9
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 43017-4 9
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 42115-2 7
7. Omladinac KorijaOmladinac 42116-9 7
8. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 420212-9 6
9. Borova BorovaBorova 41125-7 4
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 41124-8 4
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 41035-7 3
12. Voćin VoćinVoćin 41034-8 3
13. Slavonija SladojevciSlavonija 40043-13 0
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 40043-20 0

Sljedeće kolo

Rezovac - Graničar Bušetina, Rezovac, 22.9.2019. u 16:30
Voćin - Borova, Voćin, 22.9.2019. u 16:30
Dinamo (Č) - Omladinac, Četekovac, 22.9.2019. u 16:30
Podravac (S) - Mladost 1930 (Čađ), Sopje, 22.9.2019. u 16:30
Bratstvo - Mikleuš, Gornje Bazje, 22.9.2019. u 16:30
Slavonija - Mladost (Čač), Sladojevci, 22.9.2019. u 16:30
Mladost (Mi) - Sloga (Z), Miljevci, 22.9.2019. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.