Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 4. kola

Lukač 05 - Mikleuš         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Stošić,Lončar,Ramić P., delegat: Špondreht
Strijelci:Domaći:Ivan Škrablin(53),Andreas Černeli(53) Gosti:Krešimir Crvenka(44)

Bratstvo - Munja         1 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Loparac,Minauf,Ivačić, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Ilija Trivanović(90) Gosti:Tomislav Crljenić(5,23,40),Dario Uršanić(50),Davor Marinić(65)

Bilogora 1947 - Dinamo (KD)         1 : 5 ( 1 : 2 )
Suci: Gojmerac,Vecko M.,Horvatinović, delegat: Rakijašić
Strijelci:Domaći:Matej Ivoš(44) Gosti:Tihomir Šarić(12 iz 11m,72,83),Petar Pejović(17),Danijel Razum(65)

Voćin - Sokol         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ramić M.,Velić.Grđan, delegat: Jambrešić
Strijelci :Domaći:Emanuel Jaković(1),Igor Dunković(18,63),Ivan Vuković(60)

Rezovac - Sloga (Z)         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Blažević,Barčan, delegat: Erhatić
Strijelci:Gosti:Alen Dedaj(61),David Burcar(87)

Crnac - Omladinac         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Babić,Dežmarić,Marinović, delegat: Uršanić
Strijelci:Gosti:Dario juhas(53),Pero Jakovljević(88)

Gradina - Turanovac         0 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Krmpotić,Stanić,Oklopčić, delegat: Kereta
Strijelci:Gosti:Ivan Mareković(8,86),Dario Duvnjak(13),Darko Markulin(23 iz 11m),Vjekoslav Kučan(48)

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 440010-3 12
2. Mikleuš MikleušMikleuš 430112-5 9
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 430110-6 9
4. Voćin VoćinVoćin 421110-3 7
5. Turanovac TuranovacTuranovac 42119-4 7
6. Omladinac KorijaOmladinac 42115-5 7
7. Munja Veliki RastovacMunja 42026-5 6
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 41217-8 5
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 41127-7 4
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 41125-12 4
11. Rezovac RezovacRezovac 41033-7 3
12. Crnac CrnacCrnac 41034-9 3
13. Gradina GradinaGradina 41033-10 3
14. Sokol MilanovacSokol 40134-11 1

Sljedeće kolo

Mikleuš - Bratstvo, Mikleuš, 27.9.2008. u 16,30
Turanovac - Lukač 05, Turanovac, 28.9.2008. u 16,30
Omladinac - Gradina, Korija, 28.9.2008. u 16,30
Sloga (Z) - Crnac, Zdenci, 28.9.2008. u 16,30
Sokol - Rezovac, Milanovac, 28.9.2008. u 16,30
Dinamo (KD) - Voćin, Kapela Dvor, 28.9.2008. u 16,30
Munja - Bilogora 1947, Veliki Rastovac, 28.9.2008. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.