Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 30. kola

Virovitica - Lukač 05         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Penava,Vecko M.,Šantić, delegat: Špoljar
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći(Vedran Grubić(53) Gosti:Željko Medić(31),Davor Rajhert(84)

Pitomača - Turanovac         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Ramić M.,Grujić,Vinovrški, delegat: Herent
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:/Gosti:Josip Sobočan(64),Slobodan Petković(80)

Bilogora 1947 - Gradina         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Blažević,Kelečić, delegat: Kuzman
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Matej Ivoš(18,89),Stipo Djak(59,65),Siniša Vlaisavljević(67) Gosti:Nikola Pecolaj(58)

Mladost (Čač) - Mikleuš         4 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Vidović,Brkić, delegat: Moslavac
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Marko Nemeth(47,78),Danijel Podmanicki(52,88) Gosti:Tomislav Lukić(23),Zlatko Šantić(60)

Munja - Crnac         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Valent,Tašić, delegat: Zeman
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Robert Sudarić(16,74),Ante Grgić(55) Gosti:/

DOŠK - Standard         5 : 5 ( 3 : 1 )
Suci: Vargović,Minauf,Hrženjak, delegat: Jelić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Ivan Mujić(9,60,62),Ivica Rokić(17),Matija Prša(40) Gosti:Marko Čvek(8,52),Tomislav Petrak(58,76),Mario Jurišić(80)

Voćin - Omladinac         7 : 1 ( 5 : 0 )
Suci: Lončar M.,Đajkić,Ramić P., delegat: Uršanić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Boris Bihar(3,10,25),Ivan Jelović(8),Marko Lah(23),Alen Simoni(52),Ivica Gusić(81) Gosti:Igor Grubić(58)

Bratstvo - Rezovac         4 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Kečkiš,Ivačić,Barčan, delegat: Stojanović
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Mario Židak(29),Mario Pšihistal(76,89,90) Gosti:Nikola Suvajac(10),Dejan Radovanović(30),Danijel Čubelić(54),Vanja Dežmarić(57) *****LISTA STRIJELACA***** 25 golova : Filip Škaro(Virovitica), 24 gola : Ante Mikulić(Virovitica), 21 gol : Kristijan Tadić(Virovitica), 18 golova : Ivan Mareković(Turanovac), 17 golova : Vedran Grubić(Virovitica) i t.d.

Ljestvica nakon 30. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Virovitica ViroviticaVirovitica 302613122-18 79
2. Lukač 05 LukačLukač 05 30222681-24 68
3. Pitomača PitomačaPitomača 30167753-27 55
4. Rezovac RezovacRezovac 30166866-37 54
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 301631168-56 51
6. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 301431347-49 45
7. Voćin VoćinVoćin 301341363-55 43
8. Crnac CrnacCrnac 301341345-65 43
9. Mikleuš MikleušMikleuš 301331450-47 42
10. Munja Veliki RastovacMunja 301261252-51 42
11. Turanovac TuranovacTuranovac 301321549-57 41
12. Gradina GradinaGradina 301051549-73 35
13. DOŠK DolciDOŠK 301031747-75 33
14. Omladinac KorijaOmladinac 30732030-85 24
15. Standard Nova ŠarovkaStandard 30532235-96 18
16. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 30452142-84 17

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.