Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 3. kola

Suhopolje - Zrinski (NB)         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Šantić,Vidović-Volenik B., delegat: Kristijan Strusa
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Stjepan Rajnović(26,59 i 79),Zdenko Lončarek(24)i Dominik Hodak(61), gosti:/.

Voćin - Podravac (S)         10 : 1 ( 5 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Šantić,Špiranec, delegat: Strusa
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Boris Bihar(22,56,75,82 i 86), Goran Kizivat(24 i 80),Emanuel Jaković(7),Ivan Čović(31)i Ivica Gusić(37),gosti:Marijan Granjaš(60)

Crnac - Bratstvo         2 : 4 ( 2 : 2 )
Suci: Fabijanac,Valent,Hrženjak, delegat: Miroslav Zagorac
Gladatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darijo Gracek(41 i 44), gosti:Stiven Čančar(15),Tomislav Zalogaj(18 sa 11m),Ivan Topić(57)i Vedran Bajivić(81).

Omladinac - Bilogora 1947         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Teri,Ivačić,Marinović, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Siniša Vlaisavljević(16), Dario Papić(59)i Antun Posavac(81).

Mladost (Čač) - Lukač 05         3 : 5 ( 1 : 4 )
Suci: Trupina,Babić,Ličinić Saša, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Tomislav Erceg(6),Stipe Čavić(62)i Boris Biondić(80),gosti:Lovro Štefanec(11,17,39 i 47)i Leo Jelovečki(10).

Dinamo (Č) - Munja         2 : 5 ( 1 : 3 )
Suci: Ugarković,Stojnović,Szebenji, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marijo nKošorog(41 sa 11m i 83 sa 11m),gosti:David Lehpamer(65 i 74),Josip Pejić(7), Ivan Blažević(25-autogol)i Marko Nemet(37).

Rezovac - Mikleuš         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Majstorović L.,Kečkiš,Brdarić L., delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dario Kovačević(75),gosti: Danijel Podmanicki(8 i 15),Hrvoje Ibričić(72)i Miroslav Rukavina(85). LISTA STRIJELACA: 6 zgoditaka : Lovro Štefanec (Lukač-05)i Boris Bihar(Voćin),5 zgoditaka : Vanja Dežmarić(Rezovac)i Stjedpan Rajnović (Suhopolje)4 zgoditka : Dario Kovačević(Rezovac) i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 321013-2 7
2. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 321013-5 7
3. Lukač 05 LukačLukač 05 321012-6 7
4. Mikleuš MikleušMikleuš 32108-3 7
5. Rezovac RezovacRezovac 320114-5 6
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 320111-5 6
7. Munja Veliki RastovacMunja 32017-4 6
8. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 31116-7 4
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 31116-7 4
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 31026-8 3
11. Crnac CrnacCrnac 31026-10 3
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 30033-9 0
13. Omladinac KorijaOmladinac 30031-9 0
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 30032-28 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Dinamo (Č), Lukač, 12.9.2015. u 17,oo
Podravac (S) - Mikleuš, Sopje, 13.9.2015. u 17,oo
Munja - Rezovac, Veliki Rastovac, 13.9.2015. u 17,oo
Bilogora 1947 - Mladost (Čač), Špišić Bukovica, 13.9.2015. u 17,oo
Zrinski (NB) - Omladinac, Nova Bukovica, 13.9.2015. u 17,oo
Bratstvo - Suhopolje, Gornje Bazje, 13.9.2015. u 17,oo
Voćin - Crnac, Voćin, 13.9.2015. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.