Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 3. kola

Papuk - Mikleuš         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Ugarković,Medved,Vencl, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Borna Mimić(20),Deni Kelava(9), Tilen Marić(20)i Benjamin Špoljarić(65),gosti:Matej Potočki(24).

Lukač 05 - Napredak         9 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Orač,Grgurić, delegat: Ivan Duvnjak
Zbog poplavljenog igrališta u Rušanima klubovi su se sporazumjeli da zamijene domaćinstvo tako da će se ova utakmica igrati u Lukaču. Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mihael Komar(28 i 81),Antonio Babec(62 i 78),Josip Ivačić(64 i 87),Lovro Štefanec(58),Alen Đureš(73)i Josip Rajnović(83), gosti:/.

Voćin - Bratstvo         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Babić,Djajkić, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Emanuel Jaković(60)i Emanuel Kristić(89),gosti:/.

Bilogora 1947 - Zrinski (NB)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Teri,Majstorović L.,Herent, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Stipo Đak(40),gosti:/.

Rezovac - Munja         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Špiranec,Valent, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Velimir Viljevac(49)i Goran Serenčeš(76),gosti:/.

Crnac - Podravac (S)         4 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Fabijanac,Ličinić Saša,Ramić, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Tomi Ramić(29),Mateo Bošnjak(52),Denis Prša(53)i Dejan Prša(78),gosti: Berislav Androš(10 i 70)i Josip Zajček(16).

Turanovac - Mladost (Čač)         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Matić,Gašparić,Grujić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Siniša Subota(84),gosti:Stipica Bušljeta(28),Danijel Podmanicki(47),Marko Nemeth (61)i Tomislav Perković(82). LISTA STRIJELACA: 5 zgoditaka: Deni Kelava(Papuk), 4 zgoditka: Benjamin Špoljarić(Papuk)i Tomislav Škvarić(Lukač-05),3 zgoditka:Nikola Kristić(Voćin) i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 330014-3 9
2. Voćin VoćinVoćin 33006-0 9
3. Lukač 05 LukačLukač 05 321016-3 7
4. Rezovac RezovacRezovac 32103-0 7
5. Crnac CrnacCrnac 312010-9 5
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 31117-5 4
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 31118-7 4
8. Mikleuš MikleušMikleuš 31113-5 4
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 31024-5 3
10. Munja Veliki RastovacMunja 31023-6 3
11. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 30122-5 1
12. Turanovac TuranovacTuranovac 30123-10 1
13. Napredak RušaniNapredak 30123-16 1
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 30034-12 0

Sljedeće kolo

Bratstvo - Lukač 05, Gornje Bazje, 14.9.2014. u 17,oo
Mladost (Čač) - Napredak, Čačinci, 14.9.2014. u 17,oo
Podravac (S) - Turanovac, Sopje, 14.9.2014. u 17,oo
Mikleuš - Crnac, Mikleuš, 19.9.2014. u 17,oo
Munja - Papuk, Veliki Rastovac, 24.9.2014. u 17,oo
Rezovac - Zrinski (NB), Rezovac, 14.9.2014. u 17,oo
Voćin - Bilogora 1947, Voćin, 24.9.2014. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.