Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 3. kola

Napredak - Lukač 05         3 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Ramić M.,Ličinić Saša,Dežmarić, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Mario Zagorac(56),Mario Jozić(83)i Jasmin Božić(90),gosti:Tomislav Škvarić(13,40),Ivan Škrablin(59).

Voćin - Papuk         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Blažević I.,Minauf, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Vuković(57 i 70)i Đerđ Pecolaj(35),gosti: Deni Kelava(25).

Munja - Mikleuš         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Šantić,Brkić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ante Grgić(38 i 57),gosti:Kristijan Medved(34).

Turanovac - Bilogora 1947         1 : 7 ( 0 : 1 )
Suci: Strusa,Gašparić,Vidović B., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dejan Radovanović(88),gosti: Siniša Vlaisavljević(51,60 i 82),Matej Ivoš(38 i 68)i Josip Relić(79 i 89).

Mladost (Čač) - Crnac         2 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Vecko M.,Grujić, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Velimir Tresk(65 sa 11m)i Marko Nemeth(88),gosti:Dejan Prša(80 i 83),Dražen Špoljarić(32)i Srećko Jelen(75).

Podravac (S) - Pitomača         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Lončar,Đajkić,Tašić, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matej Androš(28),Marijan Granješ(43)i Josip Zajček(72),gosti:Hrvoje Filipović(14 i 45).

DOŠK - Rezovac         2 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Ugarković,Babić,Valent, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Mujić(28 i 75),gosti:Pero Dorić(11),Jure Duvnjak(17),Aleksandar Matijašević(56)i Saša Jeftinija(86). *****LISTA STRIJELACA***** 6 golova : Ivan Vuković(Voćin),5 golova : Siniša Vlaisavljević(Bilogora),4 gola:Darko Kokoška(Munja),Srećko Jelen(Crnac),Hrvoje Filipović(Pitomača)i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 33008-2 9
2. Lukač 05 LukačLukač 05 321012-3 7
3. Munja Veliki RastovacMunja 32109-4 7
4. Voćin VoćinVoćin 320110-5 6
5. Rezovac RezovacRezovac 32018-3 6
6. Crnac CrnacCrnac 320112-9 6
7. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 311112-10 4
8. Napredak RušaniNapredak 31116-6 4
9. Pitomača PitomačaPitomača 31025-5 3
10. Mikleuš MikleušMikleuš 31022-4 3
11. Papuk OrahovicaPapuk 31024-7 3
12. Turanovac TuranovacTuranovac 31025-15 3
13. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 30032-10 0
14. DOŠK DolciDOŠK 30032-14 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Rezovac, Lukač, 14.9.2013. u 16,30
Pitomača - DOŠK, Pitomača, 14.9.2013. u 16,30
Papuk - Munja, Orahovica, 14.9.2013. u 16,30
Napredak - Voćin, Rušani, 14.9.2013. u 16,30
Crnac - Podravac (S), Crnac, 15.9.2013. u 16,30
Bilogora 1947 - Mladost (Čač), Špišić Bukovica, 15.9.2013. u 16,30
Mikleuš - Turanovac, Mikleuš, 15.9.2013. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.