Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 3. kola

Papuk - Munja         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Šantić,Brkić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Benjamin Špoljarić(49),Dragan Trupina(81) Gosti:/

Podravac (S) - Bilogora 1947         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Babić,Džajkić,Vencl, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Josip Zajček(3,43,70) Gosti:Kristijan Blažeković(43)

Mladost (Čač) - Gradina         13 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Strusa,Saša Ličinić,Kelečić, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Ivan Mužar(45 sa 11m,64 sa 11m, 76 i 80),Marko Nemeth(40 i 57),Toni Ramić(52 i 78),Velimir Tresk(68 i 89),Ivan Šalković(6),Ante Čavić(56)i Boris Biondić(84),gosti:/

DOŠK - Mikleuš         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Penava,Siniša Ličinić,Valent, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja:120.Strijelci:Domaći:/Gosti:Kristijan Medved(28,58)

Crnac - Pitomača         1 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Fabijanac,P.Ramić,Minauf, delegat: Gojko Babić
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Matej Potočki(4) Gosti:David Sidnjenko(40),Ivica Blaga(40),Tihomir Tenjeri(59),Dino Cabadaj(90)

Turanovac - Lukač 05         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,I.Blažević,M.Vecko, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Tomislav Zalogaj(70) Gosti:Davor Rajhert(80)

Rezovac - Voćin         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Ivačić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:/Gosti:Ivica Gusić(10),Slobodan Simonović(42),Ivan Jelović(61) Gosti:/ *****LISTA STRIJELACA***** 5 golova : Josip Zajček(Podravac), 4 gola : Darko Kokoška(Munja),Kristijan Blažeković(Bilogora)i Ivan Mužar(Mladost),3 gola: Tihomir Tenjeri(Pitomača),Toni Ramić(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 33009-3 9
2. Turanovac TuranovacTuranovac 32105-2 7
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 320116-4 6
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 32017-3 6
5. Voćin VoćinVoćin 32015-1 6
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 32018-6 6
7. Pitomača PitomačaPitomača 32017-5 6
8. Munja Veliki RastovacMunja 32018-7 6
9. Lukač 05 LukačLukač 05 31206-4 5
10. Mikleuš MikleušMikleuš 31023-4 3
11. DOŠK DolciDOŠK 30123-6 1
12. Rezovac RezovacRezovac 30031-8 0
13. Crnac CrnacCrnac 30031-8 0
14. Gradina GradinaGradina 30031-19 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Rezovac, Lukač, 15.9.2012. u 17,oo
Mikleuš - Crnac, Mikleuš, 15.9.2012. u 17,oo
Bilogora 1947 - Voćin, Špišić Bukovica, 16.9.2012. u 17,oo
Pitomača - Turanovac, Pitomača, 16.9.2012. u 17,oo
Munja - DOŠK, Veliki Rastovac, 16.9.2012. u 17,oo
Gradina - Papuk, Gradina, 16.9.2012. u 17,oo
Podravac (S) - Mladost (Čač), Sopje, 16.9.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.