Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 3. kola

Voćin - Virovitica         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac,Blažević,P.Ramić, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Filip Škaro(81).

DOŠK - Bratstvo         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Vencl,Grgurić, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Boris Sobodić(88) Gosti:Bruno Vorih(70)

Munja - Rezovac         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Minauf,Sabljak, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Luka Kunštek(43),Dario Uršanić(90) Gosti:Vanja Dežmarić(4),Tihomir Šarić(74)

Mladost (Čač) - Omladinac         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Špoljarić,Đajkić,Saša Ličinić, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja:80.Strijelci:Velimir Tresk(5,21,47),Danijel Podmanicki(12,54),Boris Biondić(76),Dragan Zubak(89) Gosti:/

Bilogora 1947 - Standard         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Mario Lončar,Krupa,Marinović, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Alen Zorić(70),Stipo Djak(88),Matej Ivoš(89) Gosti:/

Pitomača - Crnac         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Gašparić,Grujić,Matić, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Ivica Ferenčević(20),Dominik Veličan(29),Dragan Vaclavek(87) Gosti:/

Lukač 05 - Mikleuš         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Penava,Vargović,Dežmarić, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja.150.Strijelci:Domaći:Pavle Štrapajević(6 ag),Ivan Škrablin(60),Tomislav Škvarić(79) Gosti:/

Turanovac - Gradina         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Herent,Šantić,M.Smrček, delegat: Goran Abalić
Gledatelja:60.Strijelci:Domaći:Slađan Djak(46) Gosti:Velimir Jurišić(53,66),Dejan Peić(65) *****Lista strijelaca***** 6 golova : Tomislav Škvarić(Lukač-05), 5 golova : Kristijan Tadić(Virovitica), 4 gola : Velimir Tresk(Mladost),Danijel Podmanicki(Mladost) i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 330015-2 9
2. Lukač 05 LukačLukač 05 330012-1 9
3. Virovitica ViroviticaVirovitica 330010-2 9
4. Pitomača PitomačaPitomača 32108-1 7
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 32106-1 7
6. Rezovac RezovacRezovac 32107-3 7
7. Munja Veliki RastovacMunja 31206-4 5
8. DOŠK DolciDOŠK 31114-4 4
9. Gradina GradinaGradina 31115-9 4
10. Voćin VoćinVoćin 31023-4 3
11. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 30123-6 1
12. Mikleuš MikleušMikleuš 30121-8 1
13. Omladinac KorijaOmladinac 30123-12 1
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 30031-8 0
15. Crnac CrnacCrnac 30031-10 0
16. Turanovac TuranovacTuranovac 30031-11 0

Sljedeće kolo

Virovitica - Gradina, Virovitica, 10.9.2011. u 17,oo
Mikleuš - Turanovac, Mikleuš, 10.9.2011. u 17,oo
Crnac - Lukač 05, Crnac, 11.9.2011. u 17,oo
Standard - Pitomača, Nova Šarovka, 11.9.2011. u 17,oo
Omladinac - Bilogora 1947, Korija, 11.9.2011. u 17,oo
Rezovac - Mladost (Čač), Rezovac, 11.9.2011. u 17,oo
Bratstvo - Munja, Gornje Bazje, 11.9.2011. u 17,oo
Voćin - DOŠK, Voćin, 11.9.2011. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.