Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 3. kola

DOŠK - Lukač 05         1 : 8 ( 0 : 4 )
Suci: Grujić,Minauf,Krupa, delegat: Jelić
Gledatelja-50.Strijelci:Domaći:Vladimir Kelava(90 iz 11m) Gosti:Slaven Slanac(1,12,26,37),Lovro Štefanec(56),Andrejas Černeli(70,81),Damir Boda(77),

Gradina - Bratstvo         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Đajkić,Ivačić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja-80.Strijelci:Domaći:Milan Injac(60),Dejan Peić(83) Gosti:Danijel Brođanac(87)

Munja - Bilogora 1947         6 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Šantić,Valent, delegat: Zagorac
Gledatelja-70.Strijelci:Domaći:Srećko Jelen(26 iz 11m),Dejan Brusać(40),Robert Sudarić(43),Dario Najcer(48),Matija Inhof(75),Tomislav Crljenić(84) Gosti:/

Rezovac - Mladost (Čač)         14 : 0 ( 8 : 0 )
Suci: Špoljarić,Lončar,Špiranec, delegat: Stojanović
Gledatelja-150.Strijelci:Domaći:Tihomir Šarić(4,14,26,43),Samuel Spudić(19),Josip Lanščak(28),Tin Szabo(33,44),Dalibor Ladović(50,84,87),Dejan Radovanović(67,81),Igor Đođ(87) Gosti:/

Omladinac - Crnac         6 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Gomerčić,Saša Ličinić,Orač, delegat: Herent
Gledatelja-100.Strijelci:Domaći:Vanja Dežmarić(7,19,54,80),Renato Giba(27),Mario Horvat(52) Gosti:/

Turanovac - Napredak         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Krmpotić,B.Vidović,Blažević, delegat: Ž.Moslavac
Gledatelja-150.Strijelci:Domaći:Siniša Vanjhal(23),Danijel Borić(84),Ivan Mareković(90) Gosti:Robert Šain(74)

Dinamo (KD) - Voćin         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Penava,P.Ramić,Marinović, delegat: Abalić
Gledatelja-60.Strijelci:Domaći:Miroslav Jezerčić(4) Gosti:Ivica Gusić(74) *****Lista strijelaca***** 7 golova : Tihomir Šarić(Rezovac) 6 golova : Andreas Černeli(Lukač-05) 5 golova : Stipo Đak(Bilogora)i Vanja Dežmarić (Omladinac) it.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 330022-4 9
2. Lukač 05 LukačLukač 05 330014-3 9
3. Munja Veliki RastovacMunja 330011-1 9
4. Gradina GradinaGradina 32106-3 7
5. Voćin VoćinVoćin 31206-3 5
6. Omladinac KorijaOmladinac 31118-3 4
7. Turanovac TuranovacTuranovac 31115-6 4
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 31116-10 4
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 31023-5 3
10. Napredak RušaniNapredak 31025-9 3
11. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 30213-5 2
12. Crnac CrnacCrnac 30033-11 0
13. DOŠK DolciDOŠK 30034-14 0
14. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 30031-20 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Voćin, Lukač, 18.9.2010. u 16,3o
Napredak - Dinamo (KD), Rušani, 19.9.2010. u 16,3o
Crnac - Turanovac, Crnac, 19.9.2010. u 16,3o
Mladost (Čač) - Omladinac, Čačinci, 19.9.2010. u 16,3o
Bilogora 1947 - Rezovac, Špišić Bukovica, 22.9.2010. u 16,3o
Bratstvo - Munja, Gornje Bazje, 19.9.2010. u 16,3o
DOŠK - Gradina, Dolci, 19.9.2010. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.