Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 3. kola

Sloga (Z) - Rezovac         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.- Ličinić Saša-Sertić J., delegat: Moslavac
Gledatelja50. Strijelci :Domaći : Duspara M (13),Nemeth (23). Gosti :/.

Podravac (S) - Gradina         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vicić A.- Loparac M.- Rakitničan D., delegat: Služek
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Babec (22,43),Ibriks (34),Sopjanac (81). Gosti :/.

Crnac - Borova         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ M.- Hrženjak M.- Pastuović L., delegat: Đurđević
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Marić (3),Mimić (48). Gosti : Slipčević (67),Gegić (83).

Podgorje - Mladost (Čač)         3 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Majstorović L.- Lješčak Mario-Lješčak Matija, delegat: Babić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Grizelj (46,73),Jurković (65). Gosti : Ognjenović (81),Đorđević (90+1).

Mikleuš - Dinamo (Č)         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vargović N.- Penava E.- Grujić B., delegat: Miklošević
Gledatelja 95. Strijelci : Domaći : Miklošević (8,41),Crvenka (13),Škulj (84). Gosti :/.

Bratstvo - Mladost (Mi)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac G.- Resler T.- Moslavac F., delegat: Stošić
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Holec (50). Gosti : /.

Voćin - Slavonija         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Selenić H.- Brkić M., delegat: Stipanić
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Vuković (28),Jaković E (61). Gosti :/.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 330011-2 9
2. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 330010-2 9
3. Podravac (S) SopjePodravac (S) 32017-1 6
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 32018-4 6
5. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 32017-6 6
6. Voćin VoćinVoćin 31204-2 5
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 31113-3 4
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 31027-7 3
9. Slavonija SladojevciSlavonija 31023-5 3
10. Podgorje PodgorjePodgorje 31026-12 3
11. Rezovac RezovacRezovac 30212-4 2
12. Borova BorovaBorova 30123-9 1
13. Crnac CrnacCrnac 30123-10 1
14. Gradina GradinaGradina 30122-9 1

Sljedeće kolo

Rezovac - Slavonija, Rezovac, 11.9.2021. u 16:30
Mladost (Mi) - Voćin, Miljevci, 12.9.2021. u 16:30
Dinamo (Č) - Bratstvo, Četekovac, 12.9.2021. u 16:30
Mladost (Čač) - Mikleuš, Čačinci, 12.9.2021. u 16:30
Borova - Podgorje, Borova, 12.9.2021. u 16:30
Gradina - Crnac, Gradina, 12.9.2021. u 16:30
Sloga (Z) - Podravac (S), Zdenci, 12.9.2021. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.