Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 3. kola

Podravac (S) - Mladost (Čač)         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović N.- Godeč K..- Grujić B., delegat: Stojanović
Gledatelja 120. Strijelci : Domaći : Rastija (52). Gosti : Buneta (68),Mužar (82).

Gradina - Sloga (Z)         1 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar M.- Sertić J.- Maslač M., delegat: Abalić
Gledatelja 90. Strijelci : Domaći : Šoštar (20). Gosti : Rupčić (34,65,73),Zebec (58),Turković (87 sa 11m).

Ćeralije - Omladinac         5 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Nađ M.- Hrženjak M.- Medved D., delegat: Stipanić
Gledatelja 80. Strijelci : Domaći : Vukalović (7),Čović (26,42),Tomić Roko (78),Perić Franjo (81). Gosti : Grubić (71).

Mikleuš - Borova         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Brdarić M.- Selenić H.- Melinčević V., delegat: Babić
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Kraljik H. (82). Gosti : Gegić (7),Obžetić (80).

Rezovac - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Culej J.- Ferić M.-Brkić M. , delegat: Minauf
Gledatelja 200. Strijelci : Domaći : Tomić (64). Gosti : Ribić (78).

Bušetina 1947 - Voćin         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Presečan M.- Herent D.- Smrček M., delegat: Špiranec
Gledatelja 300. Strijelci: Domaći : Petrinić (18,54,89), Peklo (73). Gosti :/.

Bratstvo - Dinamo (Č)         4 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac G.- Penava E.- Kovač S., delegat: Đurđević
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći :Hokman (51 sa 11m, 58,70 sa 11m), Holec (59). Gosti : Dorinka (39).

Mladost (Mi) - Slavonija         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kristić N.- Rakitničan D.- Nikolić A., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 200. Strijelci : Domaći : Ibričić (83). Gosti :/.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 321013-1 7
2. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 321011-3 7
3. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 32019-4 6
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 32017-3 6
5. Borova BorovaBorova 32018-6 6
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 32016-5 6
7. Gradina GradinaGradina 320110-11 6
8. Rezovac RezovacRezovac 31207-3 5
9. Podravac (S) SopjePodravac (S) 31117-7 4
10. Mikleuš MikleušMikleuš 31114-4 4
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 31021-6 3
12. Slavonija SladojevciSlavonija 31022-10 3
13. Voćin VoćinVoćin 30213-7 2
14. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 30122-6 1
15. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 30122-9 1
16. Omladinac KorijaOmladinac 30037-14 0

Sljedeće kolo

Mladost (Čač) - Slavonija, Čačinci, 30.8.2020. u 17:30
Dinamo (Č) - Mladost (Mi), Četekovac, 30.8.2020. u 17:30
Voćin - Bratstvo, Ćeralije, 30.8.2020. u 17:30
Mladost 1930 (Čađ) - Bušetina 1947, Čađavica, 30.8.2020. u 17:30
Borova - Rezovac, Borova, 30.8.2020. u 17:30
Omladinac - Mikleuš, Korija, 30.8.2020. u 17:30
Sloga (Z) - Ćeralije, Zdenci, 30.8.2020. u 17:30
Podravac (S) - Gradina, Sopje, 30.8.2020. u 17:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.