Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 3. kola

Borova - Graničar Bušetina         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac G.,Lješčak Mar., Resler T., delegat: Blažević I.
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Obžetić (90). Gosti :Petrinić (42),Čoklo (77).

Rezovac - Omladinac         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Špoljarić, Matić, Gašparić, delegat: Stipanić
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći :Kovačević (10),Medić (40),Dežmarić (45),Krznarić (76),Matijašević (90). Gosti :/.

Voćin - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar M.,Ličinić Saš., Valent, delegat: Grabovac
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Čović H. (39,53).Gosti :Ribić (78).

Dinamo (Č) - Mikleuš         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Nađ, Kokorić, Szebenji, delegat: Moslavac
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći :Kokoška (21),Ivčić ((73).Gosti :Rukavina (14),Jančić (28),Kraljik H.(63).

Podravac (S) - Mladost (Čač)         0 : 9 ( 0 : 5 )
Suci: Kečkiš, Vidović Volenik, Moslavac K., delegat: Stošić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :/. Gosti :Mužar ((5,15,20 sa 11m,28,67),Ramić(31),Ugarković (49),Jusup (53),Grabovac (70).

Bratstvo - Sloga (Z)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Culej, Vukman, Majstorović Ivona, delegat: Blažičević
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći:Bajivić (67).Gosti:/.

Slavonija - Mladost (Mi)         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Gebaj, Brkić, Kovač S., delegat: Babić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :/. Gosti :Nemeth (22),Pohiba (34),Keler (84).

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 330017-1 9
2. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 33009-1 9
3. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 320112-7 6
4. Rezovac RezovacRezovac 32016-1 6
5. Mikleuš MikleušMikleuš 32015-4 6
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 32014-4 6
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 31114-2 4
8. Borova BorovaBorova 31115-5 4
9. Omladinac KorijaOmladinac 31115-9 4
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 31024-5 3
11. Voćin VoćinVoćin 31024-7 3
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 30122-7 1
13. Slavonija SladojevciSlavonija 30033-12 0
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 30031-16 0

Sljedeće kolo

Graničar Bušetina - Mladost (Mi), Bušetina, 15.9.2019. u 16:30
Sloga (Z) - Slavonija, Sladojevci, 15.9.2019. u 16:30
Mladost (Čač) - Bratstvo, Čačinci, 15.9.2019. u 16:30
Mikleuš - Podravac (S), Mikleuš, 15.9.2019. u 16:30
Mladost 1930 (Čađ) - Dinamo (Č), Čađavica, 15.9.2019. u 16:30
Omladinac - Voćin, Korija, 15.9.2019. u 16:30
Borova - Rezovac, Borova, 15.9.2019. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.