Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 3. kola

Lukač 05 - Voćin         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Gašparić,Majstorović L., delegat: Ž.Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Domagoj Pakšec(11),gosti:Ivan Čović(84 sa 11m).

Slavonija - Graničar (Ok)         6 : 3 ( 5 : 0 )
Suci: Vidalina,Šantić,Majstorović D., delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matija Vencl(14 i 17),Luka Hodak(20 i 23);Dario Čančar(9 autogol)i Igor Dunković(67 sa 11m),gosti:Karlo Petrinić(54,74 i 83).

Podravac (S) - Bratstvo         6 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Ličinić Saša,Hrženjak, delegat: Babić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Goran Kizivat(56 sa 11m,65 i 90),Mateo Jerešić(13 i 68)i Antonio Kušen(9), gosti: Ivan Topić(41).

Rezovac - Dinamo (Č)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Matić,Majstorović I.,Orač, delegat: Ivica Blažević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vanja Dežmarić(7)i Aleksandar Matijašević(86),gosti:Darko Kokoška(31 sa 11m) i Antonio Lozer(77).

Gradina - Zrinski (NB)         7 : 3 ( 2 : 3 )
Suci: Selenić,Stojnović,Moslavac L., delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Zvonimir Juhas(16,80 i 85),Nikola Dolinac(10),Dejan Pejić(56),Nikola Bešen(77)i Vladimir Puškarić(84),gosti:Stjepan Novoselec(12), Dejan Dundović(18 autogol)i Danijel Kubatov(25).

Mikleuš - Suhopolje         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Culej,Fabijanac,Szebenji, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:Nikola Menegati(78 sa 11m)i Lovron Štefanec(80).

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Čač)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Brdarić M.,Babić,Brkić, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(44),gost:/. LISTA STRIJELACA: 6 golova:Karlo Petrinić(Graničar), 5 golova: Mateo Jerešić(Podravac),Matija Vencl (Slavonija)i Zvonimir Juhas(Gradina),4 gola:Darko Kokoška(Dinamo)i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 33007-1 9
2. Podravac (S) SopjePodravac (S) 321012-3 7
3. Gradina GradinaGradina 320110-6 6
4. Slavonija SladojevciSlavonija 320111-8 6
5. Mikleuš MikleušMikleuš 32016-4 6
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 32018-8 6
7. Rezovac RezovacRezovac 31117-4 4
8. Lukač 05 LukačLukač 05 31113-2 4
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 31022-3 3
10. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 31029-11 3
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 31022-7 3
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 30216-8 2
13. Voćin VoćinVoćin 30122-7 1
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 30033-16 0

Sljedeće kolo

Suhopolje - Lukač 05, Suhopolje, 9.9.2017. u 17,oo
Graničar (Ok) - Mladost (Čač), Okrugljača, 9.9.2017. u 17,oo
Voćin - Mladost 1930 (Čađ), Voćin, 10.9.2017. u 17,oo
Zrinski (NB) - Mikleuš, Nova Bukovica, 10.9.2017. u 17,oo
Dinamo (Č) - Gradina, Četekovac, 10.9.2017. u 17,oo
Bratstvo - Rezovac, Gornje Bazje, 10.9.2017. u 17,oo
Slavonija - Podravac (S), Sladojevci, 10.9.2017. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.