Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 29. kola

Borova - Sloga (Z)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Presečan M.- Vidović Volenik B.- Ferić M., delegat: Zagorac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Gegić (54). Gosti : Zeman (20).

Mladost 1930 (Čađ) - Podravac (S)         2 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Kristić N.- Resler T.- Lukačević M., delegat: Stošić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Šomođi (13),Martinčević (60). Gosti : Androš M. (29),Menegati (40),Babec (41,89).

Voćin - Gradina         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar M.- Stojnović Z.- Hrženjak M., delegat: Miklošević
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Juhas (56),Blažićević (85).

Dinamo (Č) - Ćeralije         8 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Culej J.- Grujić B.- Gobac M., delegat: Trupina
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Košorog (26,54),Dorinka (47,63,67),Dunković A. (51)Jaklić (81),Kujavić (85). Gosti : Djordjević (12),Volf (13).

Slavonija - Mikleuš         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Kečkiš N.- Strusa A.- Brdarić M., delegat: Babić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći :/. Gosti :Šimunić (28)Jančić (41).

Mladost (Mi) - Rezovac         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac G.- Rakitničan D.- Nikolić A., delegat: Penava
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Nemeth (15),Pejazić (46),Kolembus (66). Gosti : Tomić (58).

Bratstvo - Bušetina 1947         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Ličinić Sin.- Selenić H.- Kokorić D., delegat: Blažević I.
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Bajivić (10). Gosti : Petrinić (30,37),Jeličić (90).

Ljestvica nakon 29. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 29235194-23 74
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 28183783-39 57
3. Voćin VoćinVoćin 28175653-35 56
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 28174775-43 55
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 281711061-48 52
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 28154982-47 49
7. Rezovac RezovacRezovac 281081053-47 38
8. Slavonija SladojevciSlavonija 281201652-57 36
9. Mikleuš MikleušMikleuš 28971239-53 34
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 28951455-64 32
11. Gradina GradinaGradina 28951455-73 32
12. Borova BorovaBorova 28941546-60 31
13. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 28851550-59 29
14. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 28741736-79 25
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 28442033-81 16
16. Omladinac KorijaOmladinac 15201319-78 6

Sljedeće kolo

Mladost (Čač) - Bratstvo, Čačinci, 13.6.2021. u 18:00
Bušetina 1947 - Mladost (Mi), Bušetina, 13.6.2021. u 18:00
Rezovac - Slavonija, Rezovac, 13.6.2021. u 18:00
Mikleuš - Dinamo (Č), Mikleuš, 13.6.2021. u 18:00
Ćeralije - Voćin, Ćeralije, 13.6.2021. u 18:00
Gradina - Mladost 1930 (Čađ), Gradina, 13.6.2021. u 18:00
Podravac (S) - Borova, Sopje, 13.6.2021. u 18:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.