Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 27. kola

Borova - Mladost (Čač)         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kristić N.- Hrženjak M.- Strusa A., delegat: Trupina
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Obžetić (8),Hodak (60,72,76). Gosti : /.

Voćin - Sloga (Z)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar M.- Vidović Volenik B.- Resler T. ., delegat: Stipanić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Čović Hrvoje (37 sa 11m). Gosti : Rupčić (35).

Dinamo (Č) - Podravac (S)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta D.- Kovač S.- Brkić M., delegat: Miklošević
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Babec (36).

Slavonija - Gradina         3 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.- Penava E.- Nikolić A., delegat: Abalić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Bogati Dorian (50),Dunković I (59),Bihar (88). Gosti : Juhas (70),Šoštar (89).

Mladost (Mi) - Ćeralije         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac G.- Rakitničan D.- Brdarić M., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Kolembus (77). Gosti :/.

Bratstvo - Mikleuš         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Presečan M.- Ferić M.- Maslać M., delegat: Stošić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Bajivić V. (66),Milinović (90). Gosti : Kokoška (37),Jančić (71).

Bušetina 1947 - Rezovac         1 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Culej J.- Ferić M. - Smrček M. , delegat: Stojanović
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Petrinić (60). Gosti : Tomić (2,55),Boroša (6),Godeč( 23).

Ljestvica nakon 27. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 27224188-22 70
2. Voćin VoćinVoćin 26174550-30 55
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 27171961-47 52
4. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 26163779-38 51
5. Podravac (S) SopjePodravac (S) 26163768-38 51
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 26154781-42 49
7. Slavonija SladojevciSlavonija 261201452-53 36
8. Rezovac RezovacRezovac 2698950-44 35
9. Mikleuš MikleušMikleuš 26871136-51 31
10. Borova BorovaBorova 27931545-59 30
11. Gradina GradinaGradina 26851351-69 29
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 26751443-60 26
13. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 26651545-57 23
14. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 26641632-71 22
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 26441831-72 16
16. Omladinac KorijaOmladinac 15201319-78 6

Sljedeće kolo

Mladost (Čač) - Bušetina 1947, Čačinci, 3.6.2021. u 17:30
Rezovac - Bratstvo, Rezovac, 3.6.2021. u 17:30
Mikleuš - Mladost (Mi), Mikleuš, 3.6.2021. u 17:30
Ćeralije - Slavonija, Ćeralije, 3.6.2021. u 17:30
Gradina - Dinamo (Č), Gradina, 3.6.2021. u 17:30
Podravac (S) - Voćin, Sopje, 3.6.2021. u 17:30
Sloga (Z) - Mladost 1930 (Čađ), Zdenci, 3.6.2021. u 17:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.