Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 26. kola

Papuk - Lukač 05         4 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Hrženjak,Medved, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Benjamin Radinković(54 i 89), Benjamin Špoljarić(63)i Borna Mimić(78), gosti:Mihael Komar(15).

Crnac - Napredak         3 : 4 ( 2 : 1 )
Suci: Nađ,Ličinić Saša,Vidović F., delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Denis Prša(15 i 43)i Dario Petrović(73),gosti:Josip Kolovica(58,68i 90)i Antonio Jugović(25).

Bratstvo - Turanovac         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Majstorović L.,Vidović B.,Majstorović I., delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ivan Topić(44 i 80),Mihael Stubičar(47)i Nikola Kristić(84),gosti:Marko Bodalija(33)i Dario Čančar(88 sa 11m).

Rezovac - Mladost (Čač)         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Strusa,Šantić,Špiranec, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dalibor Ladović(61 i 64),Dario Kovačević(14)i Vanja Dežmarić(54),gosti:Danijel Podmanicki(8 sa 11m).

Bilogora 1947 - Podravac (S)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Matić,Herent,Ferić, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mario Horvat(55),gosti:Matej Androš(9).

Voćin - Mikleuš         3 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Kemper,Minauf D., delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ante Vicić(22),Emanuel Jaković(23)i Pavao Vicić(32),gosti:Hrvoje Ibričić(31 i 62).

Zrinski (NB) - Munja         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Stojnović,Szebenji, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Mihael Topolovac(54)i Darijo Teodorović(75),gosti:/. LISTA STRIJELACA:38 zgoditaka:Deni Kelava(Papuk), 26 zgoditaka:Darko Kokoška(Munja),22 zgoditka: Lovro Štefanec(Lukač-05),18 zgoditaka:Benjamin Špoljarić(Papuk),17 zgoditaka:Danijel Podmanicki (Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 262231117-31 69
2. Voćin VoćinVoćin 26173651-29 54
3. Lukač 05 LukačLukač 05 26164677-29 52
4. Munja Veliki RastovacMunja 26145758-27 47
5. Mikleuš MikleušMikleuš 26152958-45 47
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 26135855-47 44
7. Rezovac RezovacRezovac 26134953-33 43
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 261111460-67 34
9. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 26921534-45 29
10. Crnac CrnacCrnac 26841446-64 28
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 26831547-71 27
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 26741539-62 25
13. Turanovac TuranovacTuranovac 26332024-90 12
14. Napredak RušaniNapredak 26332038-117 12

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.