Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 26. kola

Lukač 05 - Podravac (S)         2 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Grujić,Vidović-Volenik B., delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 200. Strijelci:domači:Alen Đureš(55)i Josip Zajček(89 autogol),gosti:Slaven Tomašević(67)i Matej Androš(83).

Mladost (Čač) - DOŠK         8 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Nađ,Babić,Djajkič, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domači:Velimir Tresk(43 i 53),Ante Čavić (51 i 71),Marko Žemberi(15),Marko Nemeth(32),Boris Biondić(60)i Tomislav Perković(61),gosti:Ivan Mroz(74)i Milan Babac(82).

Turanovac - Rezovac         2 : 5 ( 2 : 4 )
Suci: Vecko I.,Špiranec,Marinović, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Velimir Viljevac(40 i 41 sa 11m), gosti:Dalibor Ladović(14,17 i 81 sa 11m),Damir Štulec(2)i Danijel Čubelić(43).

Munja - Pitomača         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Ević,Hrženjak, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domači:Dejan Brusač(73),gosti:Matija Veličan(47),Filip Škaro(82)i Josip Britvić(87).

Voćin - Crnac         2 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Sin,Ličinić Saša,Ramić P, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domači:Ivan Tašić(31)i Hrvoje Čović(38), gosti:Dejan Prša(52 i 60).

Napredak - Bilogora 1947         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Orač,Kokorić, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Stjepan Rajnović(6 i 74)i Tomislav Viljevac(87),gosti:Marin Đak(50)i Kristijan Blažeković(67).

Papuk - Mikleuš         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Tašić,Medved, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 60. Strijelci:domači:Deni Kelava(26),gosti:Hrvoje Ibričić(58 sa 11m). *****LISTA STRIJELACA***** 30 golova : Darko Kokoška(Munja), 23 golas : Benjamin Špoljarić(Papuk), 22 gola : Deni Kelava(Papuk)i Ivan Vuković(Voćin),20 golova:Marko Nemeth(Mladost-Čać) 18 golova : Josip Zajček(Podravac)i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 26195284-20 62
2. Papuk OrahovicaPapuk 26174594-28 55
3. Voćin VoćinVoćin 26173678-39 54
4. Munja Veliki RastovacMunja 26163762-40 51
5. Pitomača PitomačaPitomača 26144863-37 46
6. Mikleuš MikleušMikleuš 26143947-46 45
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 26134962-52 43
8. Crnac CrnacCrnac 261211359-53 37
9. Napredak RušaniNapredak 26931461-82 30
10. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 26921556-73 29
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 26831549-59 27
12. Rezovac RezovacRezovac 26811740-69 25
13. Turanovac TuranovacTuranovac 26512037-102 16
14. DOŠK DolciDOŠK 26212323-115 7

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.