Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 26. kola

Papuk - Lukač 05         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Minauf,Orač, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dejan Prša(81),gosti:Lovron Štefanec(84).

Podravac (S) - Mikleuš         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Valent,Medved, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Matej Androš(4),gosti:Dino Lejlić(39)i Ivan Tomić(57).

Bilogora 1947 - Turanovac         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Strusa,Blažević,Vecko M., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Kristijan Blažeković(37 sa 11m)gosti:/.

Crnac - Rezovac         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Ličinić Saša,Vencl, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivo Dujmić(45),gosti:Vanja Dežmarić(58 i 89).

DOŠK - Voćin         0 : 3 ( : )
Suci: Špoljarić,Hrženjak,Tašić, delegat: Željko Stipanić
NK "D.O.Š.K." nije podmirio svoje financijske obveze pa zbog izrečene suspenzije nije mogao nastupiti,tako da se otakmica temeljem članka 60 Pravilnika o nogometnim natjecanjima registrira rezultatom 3:0(par-forfe)u korist NK Voćin,a protiv NK "D.O.Š.K." se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Mladost (Čač) - Pitomača         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Teri,Džajkić,Ramić P., delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Nemeth(71),gosti:Hrvoje Filipović(45,54 i 85).

Gradina - Munja         0 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Ivačić,Orač, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Darko Kokoška(31,57,65 i 69)i Dejan Brusač(86). *****LISTA STRIJELACA***** 33 gola : Darko Kokoška(Munja),23 gola:Srećko Jelen(D.O.Š.K.),21 gol:Josip Zajček(Podravac),17 golova: Ante Grgić(Munja)i Benjamin Špoljarić(Papuk),16 golova:Velimir Tresk(Mladost),Vanja Dežmarić(Rezovac)i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 26197081-21 64
2. Pitomača PitomačaPitomača 26155659-39 50
3. Munja Veliki RastovacMunja 26153873-45 48
4. Lukač 05 LukačLukač 05 26127749-37 43
5. Voćin VoćinVoćin 26127745-35 43
6. Mikleuš MikleušMikleuš 26126846-29 42
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 261151069-56 38
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 261131250-56 36
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 261121341-69 35
10. Turanovac TuranovacTuranovac 26851340-43 29
11. DOŠK DolciDOŠK 26831553-61 27
12. Crnac CrnacCrnac 26821637-66 26
13. Rezovac RezovacRezovac 26741548-59 25
14. Gradina GradinaGradina 26312226-101 10

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.