Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 26. kola

Virovitica - Bilogora 1947         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Valent,Brkić, delegat: Blažičević
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Renato Karačić(2,19),Kristijan Tadić(10),Josip Toljan(88 ag) Gosti:/

Mladost (Čač) - Pitomača         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Blažević,Orač, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Munja - Lukač 05         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Vecko M.,Hrženjak, delegat: Duvnjak
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Dejan Brusač(18),Ivan Vida(55),Ante Grgić(85) Gosti:Lovro Štefanec(60),Nikola Menegati(74)

DOŠK - Turanovac         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Strusa,Đajkić,Kelečić, delegat: Jambrešić
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Ivan Mujić(21) Gosti:Stiven Čančar(41),Josip Sobočan(72)

Voćin - Gradina         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Ličinić Sa.,Ramić P., delegat: Babić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Emanuel Jaković(50) Gosti:Matija Fosić(49),Nikola Pecolaj(71)

Bratstvo - Mikleuš         3 : 7 ( 0 : 5 )
Suci: Trupina,Grujić,Vinovrški, delegat: Erhatić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Mario Horvat(51,86 iz 11m),Dragan Sapljivi(82) Gosti:Ivan Ivčić(8),Hrvoje Ibričić(21),Matej Potočki(25,39),Tomislav Lukić(28,48),Dino Lejlić(67)

Rezovac - Crnac         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Loparac,Dežmarić, delegat: Vargović
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći.Nikola Suvajac(48,85),Dejan Radovanović(60),Vanja Dežmarić(74) Gosti:/

Omladinac - Standard         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Babić,Nađ.,Minauf, delegat: Herent
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Marko Korenički(18),Slaven Slanac(60),Mario Jerbić(78) Gosti:Marijan Makar(63 iz 11m) *****LISTA STRIJELACA***** 21 gol : Ante Mikulić(Virovitica)i Filip Škaro (Virovitica), 20 Golova: Kristijan Tadić(Virovitica), 18 golova: Ivan Mareković(Turanovac)i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Virovitica ViroviticaVirovitica 262312109-14 70
2. Lukač 05 LukačLukač 05 26182673-22 56
3. Pitomača PitomačaPitomača 26166452-20 54
4. Rezovac RezovacRezovac 26145751-28 47
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 26143957-45 45
6. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 261221239-45 38
7. Voćin VoćinVoćin 261131250-46 36
8. Crnac CrnacCrnac 261131234-58 36
9. Munja Veliki RastovacMunja 261051147-48 35
10. Mikleuš MikleušMikleuš 261121341-42 35
11. Turanovac TuranovacTuranovac 261121342-51 35
12. DOŠK DolciDOŠK 261021439-56 32
13. Gradina GradinaGradina 26851340-63 29
14. Omladinac KorijaOmladinac 26631725-66 21
15. Standard Nova ŠarovkaStandard 26521927-77 17
16. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 26341929-74 13

Sljedeće kolo

Omladinac - Virovitica, Korija, 16.5.2012. u 17,3o
Standard - Rezovac, Nova Šarovka, 16.5.2012. u 17,3o
Crnac - Bratstvo, Crnac, 17.5.2012. u 17,3o
Mikleuš - Voćin, Mikleuš, 16.5.2012. u 17,3o
Gradina - DOŠK, Gradina, 16.5.2012. u 17,3o
Turanovac - Munja, Turanovac, 16.5.2012. u 17,3o
Lukač 05 - Mladost (Čač), Lukač, 16.5.2012. u 17.3o
Pitomača - Bilogora 1947, Pitomača, 16.5.2012. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.