Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 26. kola

Lukač 05 - Turanovac         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vecko I.,Ivačić i Vinovrški, delegat: Jelić
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Lovro Štefanec(38),Vanja Čolić(79) Gosti:Ivan Topić(42 iz 11m,79)

Omladinac - Dinamo (KD)         9 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Sertić,Minauf i Smrček M., delegat: Kuzman
Gledatelja120.Strijelci:Domaći:Miroslav Đurđević(26,83),Vedran Grubić(44),Marko Korenički(49 iz 11m,64),Marko Šandrk(71),Andrej Čupen(74,84),Antonio Štefanec(76) Gosti:/

Rezovac - Voćin         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Špiranec.Lončar i Gebaj, delegat: Moslavac Ž.
Gledatelja oko 300.Strijelci:Domaći:Saša Jeftinija(48),Tihomir Šarić(64),Danijel Čubelić(88) Gosti:Marko Lah(60)

Munja - Napredak         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar M.,Đajkić i Sabljak, delegat: Babić
Gledatelja oko 100.Strijelci:Domaći:Renato Kučera(23),Ivan Vida(49) Gosti:Boris Zagorac(38)

Gradina - Crnac         6 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Gašparić,Grujić i Matić, delegat: Špoljarić
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Josip Kolovica(25),Milan Injac(34,45),Bruno Vorih(55),Miro Baltić(63),Dinko Cafuta) Gosti:Dominko Vorih(4)

DOŠK - Mladost (Čač)         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Babić,Ličinić Saša i Ramić P., delegat: Vargović
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Mario Kemper(43) Gosti:Goran Curić(54),Velimir Tresk(59,90)

Bratstvo - Bilogora 1947         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Loparac,Kečkiš i Orač, delegat: Rakošević
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Ilija Trivanović(40),Sandi Plužarić(45),Mario Pšihistal(63),Matej Brođanac(69) Gosti:Dražen Posavac(84 iz 11m) *****Lista strijelaca***** 28 golova : Srećko Jelen(Munja), 22 gola : Tihomir Šarić(Rezovac) i Lovro Štefanec(Lukač-05), 21 gol: Danijel Podmanicki(Crnac) i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 26185371-27 59
2. Lukač 05 LukačLukač 05 26157472-23 52
3. Munja Veliki RastovacMunja 26162868-29 50
4. Turanovac TuranovacTuranovac 26135842-39 44
5. Voćin VoćinVoćin 26125955-37 41
6. Gradina GradinaGradina 26125947-36 41
7. Omladinac KorijaOmladinac 26116952-36 39
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 26116944-44 39
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 26951249-61 32
10. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 26861241-68 30
11. Crnac CrnacCrnac 26771243-59 28
12. DOŠK DolciDOŠK 26751439-58 26
13. Napredak RušaniNapredak 26471536-67 19
14. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 26152026-101 8

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.