Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 26. kola

Rezovac - Bratstvo         0 : 7 ( 0 : 1 )
Suci: Kristić N.- Lončar M.- Gebaj M., delegat: Blažević I.
Gledatelja 250. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Holec (41,49),Bajivić (56,59),Kovač (63,83 sa 11m ,89).

Mikleuš - Voćin         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić S.- Nađ M.- Selenić H., delegat: Služek
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : Šimunić (82). Gosti : Dokić (15,71).

Podgorje - Slavonija         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Majstorović L.- Duvnjak D.- Majstorović I., delegat: Radočaj
Gledatelja 250. Strijelci :Domaći : Grizelj (56). Gosti : Ojurović (71),Fotez (75),Kizivat (90 +3).

Crnac - Mladost (Mi)         6 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Vargović N.- Lješčak Mario-Gobac M., delegat: Babić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :: Jukić (4 sa 11m), Kovačić (10,29,40),Mimić Slaven (56),Kusić (71). Gosti : Zebec (38).

Podravac (S) - Dinamo (Č)         5 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Presečan M.- Penava E.- Kovač S., delegat: Stipanić
Gledatelja 100. Strijelci : Androš (18),Ibriks (46),Babec (53,66,72). Gosti : Potočnik (3).

Sloga (Z) - Mladost (Čač)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš N.- Ličinić Saša- Loparac M., delegat: Grabovac
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Ciglar (33),Duspara M (70,75). Gosti :/.

Gradina - Borova         0 : 6 ( 0 : 6 )
Suci: Loparac G.- Grujić B.- Rokinger I., delegat: Borbaš
Gledatelja 60. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Hodak (4),Šamec (6),Obžetić (7,22),Draganić (10),Slipčević (14). Utakmica je prekinuta u 25 minuti jer domaći nemaju dovoljan broj igrača za nastavak uttakmice.**Lista strijelaca** 36 golova Babec Antonio (1 KU) (NK Podravac (So)) 34 Kovač Denis (3 KU) (NK Bratstvo (GB)) 26 Dorinka Matej (5 KU) (NK Dinamo Četekovac) 24 Obžetić Darko (NK Borova) 22 Perić Franjo (3 KU) (NK Voćin) 19 Hodak Dominik (7 KU) (NK Borova) Jančić Josip (NK Mikleuš) 18 Grizelj Marino (NK Podgorje) 16 Prlić Milan (3 KU) (NK Sloga Zdenci) 14 Gegić Mateo (NK Borova) Novaković Mateo (1 KU) (NK Slavonija Sladojevci) 13 Keler Alen (4 KU) (NK Mladost Miljevci) Ognjenović Matija (2 KU) (NK Mladost Čačinci) Rukavina Goroslav (NK Dinamo Četekovac) 12 Ciglar Danijel (NK Sloga Zdenci) Ibričić Hrvoje (NK Dinamo Četekovac) 11 Juhas Zvonimir (1 KU) (NK Gradina) Kucljak Deni (NK Podravac (So)) Tomić Mateo (NK Rezovac) Vuković Ivan (NK Sloga Zdenci)

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 26212386-25 65
2. Voćin VoćinVoćin 26176365-28 57
3. Mikleuš MikleušMikleuš 26145763-34 47
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 261511066-38 46
5. Borova BorovaBorova 26143977-56 45
6. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 26134977-68 43
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 26126863-43 42
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 261061054-45 36
9. Slavonija SladojevciSlavonija 261061048-45 36
10. Rezovac RezovacRezovac 26951243-52 32
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 26821644-73 26
12. Crnac CrnacCrnac 26721747-66 23
13. Podgorje PodgorjePodgorje 26701944-91 21
14. Gradina GradinaGradina 26022430-143 2

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.