Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 25. kola

Mikleuš - Suhopolje         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić,Šantić,Brdarić L., delegat: Špiranec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Zdenko Lončarek(44).

Zrinski (NB) - Podravac (S)         3 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Ličinić Saša,Dežmarić, delegat: Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Jozing(83 i 84)i Mateo nJerešić(76),gosti:Tomislav Sopjanac(58)i Marko Matić(62).

Bilogora 1947 - Bratstvo         5 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Matić,Blažević I.,Orač, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matej Ivoš(70,78 i 90),Antun Posavac(48)i Siniša Vlaisavljević(86),gost:Jozo Iličić(26)i Mihael Stubičar(63).

Lukač 05 - Voćin         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Herent,Vinovrški, delegat: Duvnjak
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Renato Giba(36),Mario Karnik (78),Lovro Štefanec(85)i Tomislav Škvarić(88), gosti:/.

Munja - Crnac         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Stojnović,Hrženjak, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:David Lehpamer(32 i 84),Ivan Majetić(55),Antonio Pranjić(73)i Franjo Pranjić(89), gosti:Danijel Kubatov(57).

Rezovac - Omladinac         6 : 3 ( 3 : 1 )
Suci: Bošnjak,Majstorović D.,Ivačić, delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Alen Đureš(31,78 i 83),Ivan Krznarić(33),Vanja Dežmarić(40 sa 11m)i Dario Kovačević(55),gosti:Valentino Cik(46 i 65)i Dario Godeč(9).

Dinamo (Č) - Mladost (Čač)         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Culej,Minauf D.,Đurasek, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marinko Jaklić(76),gosti:Darko Kokoška(65 i 85)i Domagoj Ninčević(68). LISTA STRIJELACA:34 gola: Darko Kokoška(Mladost), 24 gola: Lovro Štefanec(Lukač-05),20 golova: Boris Bihar(Voćin),19 golova: Vanja Dežmarić (Rezovac)i t.d.

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 252041101-12 64
2. Voćin VoćinVoćin 25184365-30 58
3. Mikleuš MikleušMikleuš 25173565-23 54
4. Rezovac RezovacRezovac 25171769-41 52
5. Lukač 05 LukačLukač 05 25155574-26 50
6. Munja Veliki RastovacMunja 251141042-33 37
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 251121245-64 35
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 251111355-54 34
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 25841344-65 28
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 25841338-73 28
11. Crnac CrnacCrnac 25551527-62 20
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 25541634-77 19
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 25431844-71 15
14. Omladinac KorijaOmladinac 25142018-90 7

Sljedeće kolo

Crnac - Lukač 05, Crnac, 5.6.2016. u 18,oo
Podravac (S) - Dinamo (Č), Sopje, 5.6.2016. u 18,oo
Mladost (Čač) - Rezovac, Čačinci, 5.6.2016. u 18,oo
Omladinac - Mikleuš, Korija, 5.6.2016. u 18,oo
Suhopolje - Munja, Suhopolje, 5.6.2016. u 18,oo
Voćin - Bilogora 1947, Voćin, 1.6.2016. u 18,oo
Bratstvo - Zrinski (NB), Gornje Bazje, 5.6.2016. u 18,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.