Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 25. kola

Napredak - Papuk         2 : 8 ( 0 : 5 )
Suci: Vidalina,Mesarić,Marinović, delegat: Vargović
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Antonio Jugović(57),Mihael Šoštar(67).Gosti:Benjamin Špoljarić(21),Borna Mimić(29,53),Antonio Vratković(35),Deni Kelava(41,42),Goran Bulić(75,81)

Lukač 05 - Rezovac         5 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Valent,Vidović-Volenik, delegat: Blažičević
Gledatelja 250.Strijelci:Domaći:Lovro Štefanec(54,79),Alen Đureš(75,77),Drago Kozlinger(81).Gosti:/

Mikleuš - Zrinski (NB)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Ličinić Saša,Kokorić, delegat: Grabovac
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Hrvoje Ibričić(78 iz 11m).Gosti:/

Podravac (S) - Voćin         3 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Vencl,Medved, delegat: Jambrešić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Marijan Granjaš(80,87,88).Gosti:Ante Vicić(17),Mario Barić(67),Ivan Tašić(82)

Mladost (Čač) - Bilogora 1947         3 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Nađ,Minauf D.,Szebenji, delegat: Radočaj
Gledatelja 90.Strijelci:Domaći:Ivan Šalković(54),Danijel Podmanicki(59,63 iz 11m).Gosti:Ivan Pernar(14,41,,61),Siniša Vlaisavljević(21),Roberto Meseš(31)

Munja - Bratstvo         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Trupina,Brdarić L.,Duvnjak, delegat: Zagorac
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Josip Pejić(12),Josip Vida(75).Gosti:Danijel Brođanac(25),Slaven Slanac(40)

Turanovac - Crnac         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Gašparić,Orač, delegat: Babić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Marko Bodalija(5,84).Gosti:/ LISTA STRIJELACA:38 zgoditaka:Deni Kelava(Papuk), 26 zgoditka:Darko Kokoška(Munja),22 zgoditka:Lovro Štefanec(Lukač-05),17 zgoditaka:Benjamin Špoljarić(Papuk),16 zgoditaka:Danijel Podmanicki (Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 252131113-30 66
2. Lukač 05 LukačLukač 05 25164576-25 52
3. Voćin VoćinVoćin 25163648-27 51
4. Munja Veliki RastovacMunja 25145658-25 47
5. Mikleuš MikleušMikleuš 25152856-42 47
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 25125851-45 41
7. Rezovac RezovacRezovac 25124949-32 40
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 251111359-63 34
9. Crnac CrnacCrnac 25841343-60 28
10. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 25821532-45 26
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 25821546-70 26
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 25731538-61 24
13. Turanovac TuranovacTuranovac 25331922-86 12
14. Napredak RušaniNapredak 25232034-114 9

Sljedeće kolo

Papuk - Lukač 05, Orahovica, 7.6.2015. u 18,oo
Crnac - Napredak, Crnac, 7.6.2015. u 18,oo
Bratstvo - Turanovac, Gornje Bazje, 7.6.2015. u 18,oo
Rezovac - Mladost (Čač), Rezovac, 7.6.2015. u 18,oo
Bilogora 1947 - Podravac (S), Špišić Bukovica, 7.6.2015. u 18,oo
Voćin - Mikleuš, Voćin, 7.6.2015. u 18,oo
Zrinski (NB) - Munja, Nova Bukovica, 7.6.2015. u 18,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.