Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 25. kola

Mikleuš - Lukač 05         0 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Špoljarić,Vecko M.,Djajkić, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domači:/,gosti:Josip Ivačić(19 i 37),Tomislav Škvarić(34)i Lovro Štefanec(81).

Bilogora 1947 - Papuk         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Kečkiš,Dežmarić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko100. Strijelci:domači:Siniša Vlaisavljević(14 sa 11m), gosti:/.

Crnac - Napredak         6 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Ugarković,Medved,Kokorić, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domači:Dejan Prša(71,75 i 76),Denis Prša (10 i 21)i Renato Kučera(68),gosti:Tomislav Viljevac(19).

Pitomača - Voćin         4 : 2 ( 4 : 1 )
Suci: Trupina,Šantić,Vidović-Volenik B., delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 120. Strijelci:domači:Hrvoje Filipović(19 i 25)Danijel Dikšić(29)i Filip Škaro(45),gosti:Hrvoje Čović(31)i Ivan Kožarić(80 autogol).

Rezovac - Munja         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Gašparić,Grujić, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 70. Strijelci:domači:Tomislav Beneta(57),gosti:Josip Vida(41).

DOŠK - Turanovac         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar,Minauf,Hrženjak, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domači:Ivan Mroz(38 i 69),Milan Babac(41) i Tilen Marić(60),gosti:/.

Podravac (S) - Mladost (Čač)         5 : 3 ( 3 : 0 )
Suci: Gomerčić,Ličinić Saša,Mesarić, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Josip Zajček(10,28,55 i 65)i Milenko Beneš(5 sa 11m),gosti:Velimir Tresk(60,71 i 85). *****LISTA STRIJELACA***** 30 golova : Darko Kokoška(Munja), 23 gola : Benjamin Špoljarić(Papuk), 22 gola : Ivan Vuković(Voćin), 21 gol : Deni Kelava(Papuk), 19 golova : Marko Nemeth(Mladost), 18 golova : Josip Zajček(Podravac)i t.d.

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 25194282-18 61
2. Papuk OrahovicaPapuk 25173593-27 54
3. Voćin VoćinVoćin 25172676-37 53
4. Munja Veliki RastovacMunja 25163661-37 51
5. Mikleuš MikleušMikleuš 25142946-45 44
6. Pitomača PitomačaPitomača 25134860-36 43
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 25133960-50 42
8. Crnac CrnacCrnac 251201357-51 36
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 25831447-56 27
10. Napredak RušaniNapredak 25831458-80 27
11. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 25821548-71 26
12. Rezovac RezovacRezovac 25711735-67 22
13. Turanovac TuranovacTuranovac 25511935-97 16
14. DOŠK DolciDOŠK 25212221-107 7

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Podravac (S), Lukač, 31.5.2014. u 17,3o
Mladost (Čač) - DOŠK, Čačinci, 1.6.2014. u 17,3o
Turanovac - Rezovac, Turanovac, 1.6.2014. u 17,3o
Munja - Pitomača, Veliki Rastovac, 1.6.2014. u 17,3o
Voćin - Crnac, Voćin, 1.6.2014. u 17,3o
Napredak - Bilogora 1947, Rušani, 1.6.2014. u 17,3o
Papuk - Mikleuš, Orahovica, 1.6.2014. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.