Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 25. kola

Voćin - Papuk         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Valent,Gebaj, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Josip Kolić(30),gosti:Benjamin špoljarić(41).

Munja - Bilogora 1947         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Vencl,Tašić, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ante Grgić(21)i Darko Kokoška(62),gosti:Matej Ivoš(84).

Mikleuš - Gradina         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Penava,Blažević I.,Djajkić, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Marko Klecin(44 i 90),Zlatko Šantić(33),Dubravko Vrhovski(65 sa 11m)i Ivan Tomić(88),gosti:/.

Pitomača - Podravac (S)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Ličinić Saša,Šantić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Hrvoje Filipović(35),Branko Rašeta(69)i Ivica Jurić(78),gosti:/.

Lukač 05 - Mladost (Čač)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Ivačić,Orač, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(23),Željko Medić(51)i Marko Tomić(85),gosti:/.

Rezovac - DOŠK         9 : 0 ( 9 : 0 )
Suci: Vargović,Gašparić,Grujić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Dario Kovačević(19,27,39 i 45),Antonio Dražić(3),Aleksandar Matijašević(6), Vanja Dežmarić(33),Danijel Čubelić(42)i Igor Đođ(44), Utakmica je prekinuta u 46 minuti jer su gosti izašli sa samo šest igrača,tako da se utakmica nije mogla nastaviti, pa se ista temeljem članka 59 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a registrira postignutim rezultatom a protiv NK "D.O.Š.K." se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Turanovac - Crnac         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Teri,Loparac,Medved, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mihael Domović(28),Josip Rajnović(48),Danijel Miota(68)i Mario Horvat(78),gosti:/. *****LISTA STRIJELACA***** 29 golova:Darko Kokoška(Munja),23 gola:Srećko Jelen(D.O.Š.K.),19 golova:Josip Zajček(Podravac), 17 golova:Ante Grgić(Munja),16 golova:Benjamin Špoljarić(Papuk)i t.d.

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 25196080-20 63
2. Pitomača PitomačaPitomača 25145656-38 47
3. Munja Veliki RastovacMunja 25143868-45 45
4. Lukač 05 LukačLukač 05 25126748-36 42
5. Voćin VoćinVoćin 25117742-35 40
6. Mikleuš MikleušMikleuš 25116844-28 39
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 25115968-53 38
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 251131149-54 36
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 251021340-69 32
10. Turanovac TuranovacTuranovac 25851240-42 29
11. DOŠK DolciDOŠK 25831453-58 27
12. Crnac CrnacCrnac 25821536-64 26
13. Rezovac RezovacRezovac 25641546-58 22
14. Gradina GradinaGradina 25312126-96 10

Sljedeće kolo

Papuk - Lukač 05, Orahovica, 1.6.2013. u 17,3o
Podravac (S) - Mikleuš, Sopje, 2.6.2013. u 15,3o
Bilogora 1947 - Turanovac, Špišić Bukovica, 2.6.2013. u 17,3o
Crnac - Rezovac, Crnac, 2.6.2013. u 17,3o
DOŠK - Voćin, Dolci, 2.6.2013. u 17,3o
Mladost (Čač) - Pitomača, Čačinci, 2.6.2013. u 17,3o
Gradina - Munja, Gradina, 2.6.2013. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.