Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 25. kola

Borova - Rezovac         7 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Presečan M.- Kečkiš N.- Penava E., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Obžetić (26,63,76),Gegić (41,42,77),Draganić (68). Gosti : Kovačević (65,66).

Mladost (Čač) - Gradina         12 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Kristić N.- Brdarić M.- Rakitničan D., delegat: Stojanović
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Krmpotić (8 sa 11m, 62),Grabovac (22,51,54),Mužar (25,31),Đorđević (66),Radić (69),Ramić (85,90),Ognjenović (88). Gosti : Juhas (36 sa 11m) .

Dinamo (Č) - Sloga (Z)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac G.- Ličinić Saša- Lukac V., delegat: Miklošević
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Dunković (8),Jaklić (60). Gosti : Prlić (69).

Mladost (Mi) - Podravac (S)         4 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Vargović N.- Majstorović Leo- Loparac M., delegat: Minauf
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Kolembus (21 sa 11m ,37,80),Zebec (50). Gosti : Kušen (11 ),Babec (40, 90).

Slavonija - Crnac         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša.- Grujić B.- Majstorović I., delegat: Herent
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći : Dunković (38),Novaković (76). Gosti :Jukić (65).

Voćin - Podgorje         7 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Lončar M.- Selenić H.- Stojnović Z., delegat: Penava
Gledatelja 60. Strijelci :Domaći : Perić Franjo (3,44,47,75,84),Tomić (6),Perić K. (63). Gosti : Vukšić (61).

Bratstvo - Mikleuš         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Vidović Volenik B.- Duvnjak D., delegat: Trupina
Gledatelja150. Strijelci: Domaći : Hokman (5),Kovač (14). Gosti:/.

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 25202381-24 62
2. Voćin VoćinVoćin 25166363-27 54
3. Mikleuš MikleušMikleuš 25145662-32 47
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 251411063-38 43
5. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 25134876-63 43
6. Borova BorovaBorova 25133971-56 42
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 25116856-43 39
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 25106954-42 36
9. Slavonija SladojevciSlavonija 25961045-44 33
10. Rezovac RezovacRezovac 25951143-45 32
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 25821543-67 26
12. Podgorje PodgorjePodgorje 25701843-88 21
13. Crnac CrnacCrnac 25621741-65 20
14. Gradina GradinaGradina 25022330-137 2

Sljedeće kolo

Rezovac - Bratstvo, Rezovac, 5.6.2022. u 17:30
Mikleuš - Voćin, Mikleuš, 5.6.2022. u 17:30
Podgorje - Slavonija, Podgorje, 5.6.2022. u 17:30
Crnac - Mladost (Mi), Crnac, 5.6.2022. u 17:30
Podravac (S) - Dinamo (Č), Sopje, 5.6.2022. u 17:30
Sloga (Z) - Mladost (Čač), Zdenci, 5.6.2022. u 17:30
Gradina - Borova, Gradina, 5.6.2022. u 17:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.