Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 25. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Čač)         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Nađ M.- Brdarić M.- Jozić M., delegat: Stipanić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Krmpotić (26),Ugarković (43),Periša (90).

Voćin - Borova         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Presečan M- Nikolić A.- Pastuović L., delegat: Budiša
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Perić Franjo (8,27,65). Gosti : Gegić (40).

Slavonija - Sloga (Z)         2 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Ličinić Sin.- Herent D.- Brkić M., delegat: Penava
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Jerešić (86,87). Gosti : Duspara M (11,77),Ciglar (24).

Mladost (Mi) - Podravac (S)         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Lončar M.- Vidović Volenik B- Loparac M., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : /. Gosti : Babec (20),Zajček (28).

Bratstvo - Gradina         7 : 2 ( 5 : 0 )
Suci: Loparac G.- Vidović Volenik B.-Kovač S. , delegat: Stošić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Milinović (1,16,29,34,38 sa 11m), Bajivić (48),Mioljević (63). Gosti : Juhas (57),Lukačević (77).

Bušetina 1947 - Ćeralije         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Smrček M.- Maslać M., delegat: Trupina
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Brlas (63,79),Petrinić (74,90). Gosti : /.

Rezovac - Mikleuš         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Majstorović L.- Grujić B.- Godeč K., delegat: Babić
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : /. Gosti : Kokoška (12),Jančić (44).**LISTA STRIJELACA**36 golova Petrinić Karlo (3 KU) (NK Graničar Bušetina) 33 Milinović Dino (3 KU) (NK Bratstvo (GB)) 32 Rupčić Florijan (1 KU) (NK Sloga Zdenci) 27 Perić Franjo (2 KU) (NK Voćin) 20 Dorinka Matej (5 KU) (NK Dinamo Četekovac) Jerešić Mateo (2 KU) (NK Slavonija Sladojevci) 18 Juhas Zvonimir (5 KU) (NK Gradina) 17 Lončarek Zdenko (8 KU) (NK Podravac (So)) 14 Dunković Igor (7 KU) (NK Slavonija Sladojevci) Obžetić Darko (3 KU) (NK Borova) Ugarković Ivan (1 KU) (NK Mladost Čačinci)

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 25213185-20 66
2. Voćin VoćinVoćin 25173549-29 54
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 25171760-41 52
4. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 24163578-33 51
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 24152778-39 47
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 24143764-38 45
7. Slavonija SladojevciSlavonija 241101349-48 33
8. Rezovac RezovacRezovac 2478944-42 29
9. Mikleuš MikleušMikleuš 24761133-49 27
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 24751242-57 26
11. Gradina GradinaGradina 24751245-63 26
12. Borova BorovaBorova 25731534-57 24
13. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 24631531-69 21
14. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 24551441-53 20
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 25441729-65 16
16. Omladinac KorijaOmladinac 15201319-78 6

Sljedeće kolo

Mladost (Čač) - Rezovac, Čačinci, 23.5.2021. u 17:30
Mikleuš - Bušetina 1947, Mikleuš, 23.5.2021. u 17:30
Ćeralije - Bratstvo, Ćeralije, 23.5.2021. u 17:30
Gradina - Mladost (Mi), Gradina, 23.5.2021. u 17:30
Podravac (S) - Slavonija, Sopje, 23.5.2021. u 17:30
Sloga (Z) - Dinamo (Č), Zdenci, 23.5.2021. u 17:30
Borova - Mladost 1930 (Čađ), Borova, 23.5.2021. u 17:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.