Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 25. kola

Rezovac - Lukač 05         0 : 4 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Minauf,Teri, delegat: Jelić
Strijelci:Gosti:Ivan Škrablin(50),Andrejas Černeli(54,88 iz 11m),Josip Sobočan(72)

Voćin - Crnac         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ramić M.,Fabijanac,Krupa, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Ivan Vuković(53),Emanuel Jaković(76),Igor Dunković(90) Gosti:Tomislav Crljenić(57)

Bilogora 1947 - Gradina         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Babić,Ličinić Saša,Orač, delegat: Špoljarić
Strijelci:Davor Podnar(78)

Bratstvo - Turanovac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Ivačić,Adamović, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Mario Pšihistal(52)

Mikleuš - Omladinac         8 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Ramić P.,Velić, delegat: Herent
Strijelci:Domaći:Krešimir Crvenka(9,19 iz 11m,41,59,71,82),Alen Mazalica(44),Dino Lejlić(85)

Munja - Sloga (Z)         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Vecko M., delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Aleksandar Dragosavljević(8),Dejan Prša(23) Gosti:Ivica Čilog(87)

Dinamo (KD) - Sokol         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Vecko I.,Lončar,Barčan, delegat: Erhatić
Strijelci:Domaći:Tihomir Šarić(16,33,56),Ivica Šarfi(59) Gosti:Mario Jurković(56,71)

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 25193375-19 60
2. Voćin VoćinVoćin 25183470-28 57
3. Munja Veliki RastovacMunja 25163665-19 51
4. Lukač 05 LukačLukač 05 25142959-35 44
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 251221142-46 38
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 251121243-43 35
7. Turanovac TuranovacTuranovac 251051041-41 35
8. Rezovac RezovacRezovac 251121234-41 35
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 25861139-35 30
10. Gradina GradinaGradina 25901633-58 27
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 25831435-72 27
12. Crnac CrnacCrnac 25821536-54 26
13. Omladinac KorijaOmladinac 25641531-72 22
14. Sokol MilanovacSokol 25531729-69 18

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Dinamo (KD), Lukač, 7.6.2009. u 17,30
Sokol - Munja, Stadion NK"TVIN", 7.6.2009. u 17,30
Sloga (Z) - Mikleuš, Zdenci, 7.6.2009. u 17,30
Omladinac - Bratstvo, Korija, 7.6.2009. u 17,30
Turanovac - Bilogora 1947, Turanovac, 7.6.2009. u 17,30
Gradina - Voćin, Gradina, 7.6.2009. u 17,30
Crnac - Rezovac, Crnac, 7.6.2009. u 17,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.