Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 24. kola

Suhopolje - Podravac (S)         14 : 0 ( 8 : 0 )
Suci: Vidalina,Valent,Penava E., delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Babec(10,17,24,48 i 69), Zdenko Lončarek(33,40,53,73 i 74),Luka Čubelić(22,38 i 63)i Davor Perković(36),gosti:/.Utakmica je prekinuta u 75 minuti jer gosti nisu imali dovoljan broj igrača za nastavak utakmice,pa se ista temeljem članka 59 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a registrira postignutim rezultatom,a protiv NK Podravac se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskig postupka.

Mladost 1930 (Čađ) - Lukač 05         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Fabijanac,Šantić,Majstorović L., delegat: Zagorac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(6,23 i 86),Robert Šomođi(50)i Antonio Martinčević(72),gosti:Domagoj Pakšec(20).

Crnac - Zrinski (NB)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Stojnović,Selenić, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danijel Podmanicki(32)i Dario Najcer(86),gosti:/.

Rezovac - Munja         3 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta,Brkić,Brdarić L., delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Antonio Ilijašević(54),Dario Kovačević(87 sa 11m)i Zoran Zgazivoda(90),gosti: Ivan Vuković(10)i Marijan Velić(79 sa 11m).

Voćin - Graničar (Ok)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Culej,Ličinić Saša,Vencl, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Goran Kizivat(35 sa 11m)i Slađan Marković(55),gosti:Ivan Bartolić(29).

Bratstvo - Mikleuš         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Matić,Grujić,Orač, delegat: M.Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Topić(10),gosti:Denis Ilić(36 autogol),Miroslav Rukavina(57),Filip Mrva(75)i Jurica Šantić(83).

Mladost (Čač) - Dinamo (Č)         6 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vargović,Dežmarić,Hrženjak, delegat: Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Stjepan Makovec(7,54 i 68),Ivan Buneta(2),Luka Čorda(45)i Domagoj Ninčević(58), gosti:/. LISTA STRIJELACA: 35 golova: ANTONIO BABEC (Suhopolje),25 golova:Karlo Petrinić(Graničar), 22 gola:Zdenko Lončarek(Suhopolje),19 golova:Ivan Vuković(Munja),Danko Šimunić(Mladost-Čađavica)i t.d.

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 242112104-14 64
2. Mikleuš MikleušMikleuš 24211270-20 64
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 24134756-33 43
4. Voćin VoćinVoćin 241031144-55 33
5. Rezovac RezovacRezovac 2488844-40 32
6. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 241021247-61 32
7. Lukač 05 LukačLukač 05 24861046-61 30
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 24841256-51 28
9. Munja Veliki RastovacMunja 24751244-52 26
10. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 24751233-48 26
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 24751233-71 26
12. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 24741343-64 25
13. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 24661239-62 24
14. Crnac CrnacCrnac 24721534-61 23

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Suhopolje, Lukač, 28.5.2017. u 17,3o
Mladost (Čač) - Crnac, Čačinci, 28.5.2017. u 17,3o
Dinamo (Č) - Bratstvo, Četekovac, 28.5.2017. u 17,3o
Mikleuš - Mladost 1930 (Čađ), Mikleuš, 28.5.2017. u 17,3o
Podravac (S) - Voćin, Sopje, 28.5.2017. u 17,3o
Graničar (Ok) - Rezovac, Okrugljača, 28.5.2017. u 17,3o
Munja - Zrinski (NB), Veliki Rastovac, 28.5.2017. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.