Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 24. kola

Suhopolje - Rezovac         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Loparac,Brkić, delegat: Zeman
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Marko Čolić(12 i 67),Nikola Plavšić (24)i Ivan Egri(37),gosti:Ivan Sajfer(89).

Bratstvo - Lukač 05         0 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Trupina,Vidović B.,Ferić, delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Lovro Štefanec(5),Mateo Jugović(38)i Željko Medić(42). Prekid u 49' jer domaćin nije imao dovoljan broj igrača za nastavak utakmice,pa se ista temeljem članka 59 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a registrira postignutim rezultatom,a protiv NK Bratstvo se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Podravac (S) - Mladost (Čač)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Stojnović,Vencl, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matej Androš(1),Josip Zajček(68)i Marko Matić(77 sa 11m),gosti:/.

Omladinac - Dinamo (Č)         1 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Selenić,Gašparić,Kovač D., delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Deskar(66),gosti:Marijo Košorog(39 sa 11m i 62),Ivo Dujmić(4),Marinko Jaklić(7)i David Gabrić(79).

Crnac - Mikleuš         0 : 4 ( 0 : 4 )
Suci: Culej,Ličinić Saša,Minauf D., delegat: Zagorac
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/,gosti:Miroslav Rukavina(20 i 27),Danijel Podmanicki(31)i Hrvoje Kraljik(38).

Voćin - Munja         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Ivačić,Orač, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ante Vicić(16),gosti:/.

Zrinski (NB) - Bilogora 1947         0 : 6 ( 0 : 4 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Majstorović D., delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Marko Šandrk(41 i 44 sa 11m),Matija Toljan(50 i 51),Marko Berkec(10)i Antonio Granjaš(26-autogol). Prekid u 77' jer domaćin nije imao dovoljan broj igrača za nastavak utakmice,pa se ista temeljem članka 59 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS registrira postignutim rezultatom,a protiv NK Zrinski se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka. LISTA STRIJELACA:32 gola: Darko Kokoška(Mladost), 23 gola:Lovro Štefanec(Lukač-05),20 golova: Boris Bihar(Voćin),18 golova: Vanja Dežmarić(Rezovac)i t.d.

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 241941100-12 61
2. Voćin VoćinVoćin 24184265-26 58
3. Mikleuš MikleušMikleuš 24173465-22 54
4. Rezovac RezovacRezovac 24161763-38 49
5. Lukač 05 LukačLukač 05 24145570-26 47
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 241121143-59 35
7. Munja Veliki RastovacMunja 241041037-32 34
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 241011352-53 31
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 24841243-62 28
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 24841236-70 28
11. Crnac CrnacCrnac 24551426-57 20
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 24441631-75 16
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 24331839-69 12
14. Omladinac KorijaOmladinac 24141915-84 7

Sljedeće kolo

Mikleuš - Suhopolje, Mikleuš, 29.5.2016. u 17,3o
Zrinski (NB) - Podravac (S), Nova Bukovica, 29.5.2016. u 17,3o
Bilogora 1947 - Bratstvo, Špišić Bukovica, 29.5.2016. u 17,3o
Lukač 05 - Voćin, Lukač, 29.5.2016. u 17,3o
Munja - Crnac, Veliki Rastovac, 29.5.2016. u 17,3o
Rezovac - Omladinac, Rezovac, 29.5.2016. u 17,3o
Dinamo (Č) - Mladost (Čač), Četekovac, 29.5.2016. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.