Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 24. kola

Papuk - Turanovac         13 : 1 ( 6 : 1 )
Suci: Matić,Valent,Grujić, delegat: Babić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Deni Kelava(3,40,42,60,82,89),Borna Mimić(22,36),Benjamin Špoljarić(34),Matej Mađaš(57),Alen Egner(70,77),Toni Ramić(75).Gosti:Antonio Husnjak(16)

Bilogora 1947 - Lukač 05         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Vecko,Gašparić,Marinović, delegat: Stošić
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Siniša Vlaisavljević(62).Gosti:Tomislav Škvarić(2),Tomislav Blažević(36),Josip Ivačić(48),Lovro Štefanec(75)

Bratstvo - Crnac         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Vidović B.,Majstorović I., delegat: Stojanović
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Mihael Stubičar(56),Tomislav Zalogaj(59 iz 11m),Nikola Kristić(89).Gosti:Renato Kučera(45 iz 11m)

Rezovac - Napredak         7 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Šantić,Herent, delegat: M.Lončar
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Dario Kovačević(9),Željko Vlahović(15 ag),Vanja Dežmarić(38),Ivan Krznarić(45),Goran Serenčeš(55 iz 11m),Tomislav Pejić(76),Ivan Štulec(80).Gosti:/

Voćin - Mladost (Čač)         2 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Ličinić Saša,Szebenji, delegat: Zeman
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Ante Vicić(19),Stipe Čavić(86 ag).Gosti:Ivan Šalković(58),Domagoj Ninčević(69,81)

Zrinski (NB) - Podravac (S)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Minauf D.,Vidović F., delegat: Abalić
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Alen Keler(15),Drago Zdelar(70).Gosti:/

Munja - Mikleuš         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Majstorović L.,Šantić,Blažević I., delegat: Lisak
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(19 i 79)i Marin Čavić(51),gosti:Hrvoje Ibričić(21).

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 242031105-28 63
2. Voćin VoćinVoćin 24162645-24 50
3. Lukač 05 LukačLukač 05 24154571-25 49
4. Munja Veliki RastovacMunja 24144656-23 46
5. Mikleuš MikleušMikleuš 24142855-42 44
6. Rezovac RezovacRezovac 24124849-27 40
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 24124849-43 40
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 241111256-58 34
9. Crnac CrnacCrnac 24841243-58 28
10. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 24821432-44 26
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 24721535-58 23
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 24721541-67 23
13. Turanovac TuranovacTuranovac 24231920-86 9
14. Napredak RušaniNapredak 24231932-106 9

Sljedeće kolo

Napredak - Papuk, Rušani, 30.5.2015. u 17,3o
Lukač 05 - Rezovac, Lukač, 30.5.2015. u 17,3o
Mikleuš - Zrinski (NB), Mikleuš, 31.5.2015. u 17,3o
Podravac (S) - Voćin, Sopje, 31.5.2015. u 17,3o
Mladost (Čač) - Bilogora 1947, Čačinci, 31.5.2015. u 17,3o
Munja - Bratstvo, Veliki Rastovac, 31.5.2015. u 17,3o
Turanovac - Crnac, Turanovac, 31.5.2015. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.