Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 24. kola

Lukač 05 - Mladost (Čač)         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Vencl,Špiranec, delegat: Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domači:Lovro Štefanec(29),Mihael Komar(54),Josip Rajnović(62)i Tomislav Škvarić(86), gosti:Marko Nemeth(61).

Napredak - Pitomača         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Lončar,Ličinić Saša,Ević, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domači:Stjepan Rajnović(9),Mario Zagorac(18)i Mario Jozić(73),gosti:Matija Veličan (30)i Ivica Blaga(44).

Papuk - Crnac         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Gomerčić,Grujić,Minauf, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Mario Mihalek(10)Nenad Mihalek(16),Benjamin Špoljarić(44)i Benjamin Radinković(67),gosti:/.

Turanovac - Podravac (S)         0 : 10 ( 0 : 5 )
Suci: Teri,Grgurić,Dežmarić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:/,gosti:Josip Zajček(26,42 i 60), Milenko Beneš(8 i 35),Marijan Granjaš(82 i 87), Berislav Androš(10),Alen Granjaš(70 sa 11m)i Matej Androš(72).

Munja - DOŠK         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Medved,Puškarić Marij, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domači:Darko Kokoška(52 i 70 sa 11m)i Mario Škorvaga(43),gosti:Ivan Mroz(75).

Voćin - Rezovac         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Vecko M.,Loparac, delegat: Uršanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Ivica Gusić(39 sa 11m),Ivan Tašić(66)i Emanuel Jaković(77),gosti:/.

Mikleuš - Bilogora 1947         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Trupina,Valent,Blažević I., delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 80. Strijelci:domači:Dino Lejlić(14),Matej Potočki(33), Kristijan Medved(60)i Hrvoje Ibričić(66),gosti: Siniša Vlaisavljević(22). *****LISTA STRIJELACA***** 28 golova : Darko Kokoška(Munja), 23 gola : Benjamin Špoljarić(Papuk), 22 gola : Deni Kelava(Papuk)i Ivan Vuković (Voćin),19 golova:Marko Neneth(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 24184278-18 58
2. Papuk OrahovicaPapuk 24173493-26 54
3. Voćin VoćinVoćin 24172574-33 53
4. Munja Veliki RastovacMunja 24162660-36 50
5. Mikleuš MikleušMikleuš 24142846-41 44
6. Pitomača PitomačaPitomača 24124856-34 40
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 24123955-47 39
8. Crnac CrnacCrnac 241101351-50 33
9. Napredak RušaniNapredak 24831357-74 27
10. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 24821445-66 26
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 24731446-56 24
12. Rezovac RezovacRezovac 24701734-66 21
13. Turanovac TuranovacTuranovac 24511835-93 16
14. DOŠK DolciDOŠK 24112217-107 4

Sljedeće kolo

Mikleuš - Lukač 05, Mikleuš, 25.5.2014. u 17,3o
Bilogora 1947 - Papuk, Špišić Bukovica, 25.5.2014. u 17,3o
Crnac - Napredak, Crnac, 25.5.2014. u 17,3o
Pitomača - Voćin, Pitomača, 25.5.2014. u 17,3o
Rezovac - Munja, Rezovac, 25.5.2014. u 17,3o
DOŠK - Turanovac, Dolci, 25.5.2014. u 17,3o
Podravac (S) - Mladost (Čač), Sopje, 25.5.2014. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.