Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 24. kola

Papuk - Rezovac         4 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Fabijanac,Vencl, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Benjamin Špoljarić(8,20 i 65) i Benjamin Radinković(58),gosti:Vedran Lesler(73)i Vanja Dežmarić(80).

Podravac (S) - Lukač 05         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Teri,Minauf,Gašparić, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Matej Androš(32 i 41)i Jasip Zajček(39 i 77),gosti:/.

Bilogora 1947 - Crnac         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Grujić,Špiranec, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Matej Ivoš(34),Mario Papić(69)i Siniša Vlaisavljević(71),gosti:Darijo Najcer(22 i 53).

DOŠK - Turanovac         0 : 6 ( 0 : 2 )
Suci: Ugarković,Marović,Babić, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/,gosti:Mihael Stubičar(41 i 49),Davor Perković(8),Mihael Domović(68),Karmelo Domović(71)i Josip Rajnović(81).

Mladost (Čač) - Voćin         4 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Djajkić,Ličinić Saša, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Marko Nemeth(37 i 84),Velimir Tresk(30)i Ante Čavić(77),gosti:Emanuel Jaković(58)i Đerđ Pecolaj(87).

Gradina - Pitomača         1 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Ramić M.Valent,Hrženjak, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Goran Peić(38),gosti:Ivica Jurić(14),Tihomir Tenjeri(39),Branko Rašeta(57)i Ivica Blaga(60).

Munja - Mikleuš         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Strusa,Medved,Grgurić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(15,49 i 83),gosti: Tomislav Lukić(70). *****LISTA STRIJELACA***** 28 golova: Darko Kokoška(Munja),23 gola : Srećko Jelen(D.O.Š.K.),19 golova : Josip Zajček(Podravac),16 golova : Ante Grgić(Munja)i t.d.

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 24195079-19 62
2. Pitomača PitomačaPitomača 24135653-38 44
3. Munja Veliki RastovacMunja 24133866-44 42
4. Lukač 05 LukačLukač 05 24116745-36 39
5. Voćin VoćinVoćin 24116741-34 39
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 24115868-50 38
7. Mikleuš MikleušMikleuš 24106839-28 36
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 241131049-51 36
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 241021239-67 32
10. DOŠK DolciDOŠK 24831353-49 27
11. Turanovac TuranovacTuranovac 24751236-42 26
12. Crnac CrnacCrnac 24821436-60 26
13. Rezovac RezovacRezovac 24541537-58 19
14. Gradina GradinaGradina 24312026-91 10

Sljedeće kolo

Voćin - Papuk, Voćin, 26.5.2013. u 17,3o
Munja - Bilogora 1947, Veliki Rastovac, 26.5.2013. u 17,3o
Mikleuš - Gradina, Mikleuš, 25.5.2013. u 17,3o
Pitomača - Podravac (S), Pitomača, 26.5.2013. u 17,3o
Lukač 05 - Mladost (Čač), Lukač, 25.5.2013. u 16,oo
Rezovac - DOŠK, Rezovac, 26.5.2013. u 17,3o
Turanovac - Crnac, Turanovac, 26.5.2013. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.