Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 24. kola

Virovitica - Mladost (Čač)         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Strusa,Grujić,Orač, delegat: Tkalčec
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Ante Mikulić(5,55),Filip Škaro(16,68),Kristijan Tadić(84) Gosti:Marko Nemth(35)

Munja - Bilogora 1947         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Penava,Loparac,Ević, delegat: Jambrešić
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Ante Grgić(11,12),Ivan Vida(28,71) Gosti:/

DOŠK - Pitomača         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Ramić M.,Vidović,Ramić P., delegat: Babić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:/Gosti:Mihael Kurjančić(46),Marijan Mikec(68),Domagoj Pecek(88)

Voćin - Lukač 05         2 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Gebaj,Lončar M.,Medved, delegat: Stipanić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Marko Lah(36),Ivan Jelović(47) Gosti:Nikola Menegati(23),Željko Medić(27),Ivan Egri(34)

Bratstvo - Turanovac         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Vecko I.,Gašparić, delegat: Rakošević
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:/Gosti:Danijel Miota(26)

Rezovac - Gradina         5 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Vargović,Ivačić,Brkić, delegat: Špiranec
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Nikola Suvajac(17,73),Vanja Dežmarić(27),Aleksandar Matijašević(28),Dalibor Ladović(30) Gosti:/

Omladinac - Mikleuš         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Herent,Špiranec,Smrček M., delegat: Vargović
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Mario Jerbić(80) Gosti:/

Standard - Crnac         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Špoljarić,Valent,Tašić, delegat: Grabovac
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Josip Brnada(40) Gosti:Nikica Nerovčić(40),Franjo Pranjić(44),Darko KOkoška(83) *****LISTA STRIJELACA***** 21 gol : Filip Škaro(Virovitica), 20 golova : Ante Mikulić(Virovitica), 18 golova : Kristijan Tadić(Virovitica), 16 golova : Velimir Tresk(Mladost),Ivan Mareković (Turanovac) i t.d.

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Virovitica ViroviticaVirovitica 242112100-13 64
2. Lukač 05 LukačLukač 05 24172568-18 53
3. Pitomača PitomačaPitomača 24155451-20 50
4. Rezovac RezovacRezovac 24135646-25 44
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 24142856-41 44
6. Voćin VoćinVoćin 241131049-39 36
7. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 241121135-40 35
8. Crnac CrnacCrnac 241031130-54 33
9. Munja Veliki RastovacMunja 24951044-45 32
10. DOŠK DolciDOŠK 241021237-51 32
11. Mikleuš MikleušMikleuš 24921331-38 29
12. Turanovac TuranovacTuranovac 24921335-50 29
13. Gradina GradinaGradina 24651335-61 23
14. Omladinac KorijaOmladinac 24531622-61 18
15. Standard Nova ŠarovkaStandard 24521725-69 17
16. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 24341725-64 13

Sljedeće kolo

Mikleuš - Rezovac, Mikleuš, 5.5.2012. u 17,oo
Lukač 05 - DOŠK, Lukač, 5.5.2012. u 17,oo
Standard - Virovitica, Nova Šarovka, 6.5.2012. u 17,oo
Crnac - Omladinac, Crnac, 6.5.2012. u 17,oo
Gradina - Bratstvo, Gradina, 6.5.2012. u 17,oo
Turanovac - Voćin, Turanovac, 6.5.2012. u 17,oo
Pitomača - Munja, Pitomača, 6.5.2012. u 17,oo
Bilogora 1947 - Mladost (Čač), Špišić Bukovica, 6.5.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.