Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 24. kola

Mladost (Čač) - Mikleuš         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Loparac G.- Resler T.- Mesarić N., delegat: Đurđević
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Krmpotić (10),Ugarković (52,65),Mužar (71 sa 11m). Gosti : Jančić (12,63 sa 11m).

Ćeralije - Rezovac         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar M.- Kovač S.-Godeč K., delegat: Abalić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Perić (68 sa 11m). Gosti : Subota (6).

Gradina - Bušetina 1947         2 : 5 ( 2 : 1 )
Suci: Kečkiš N.- Penava E.- Brkić M., delegat: Lozar
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Puškarić (26),Zečević (37). Gosti : Petrinić (15,73),Klasić(46),Brlas (64),Pavlak (88).

Podravac (S) - Bratstvo         7 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Culej J.- Selenić H.- Hrženjak M., delegat: Stošić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Lončarek (45),Androš (65),Babec (78,83),Menegati (81). Gosti : Milinović (23,27 autogol ),Topolovčan (48 autogol), Viljevac (86).

Sloga (Z) - Mladost (Mi)         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Presečan M.- Gašparić M.- Ferić M., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Rupčić (7,53,78),Zeman (45),Mimić (89). Gosti :/.

Borova - Dinamo (Č)         1 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Vargović N.- Majstorović Ivona- Blažević T., delegat: Zagorac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Obžetić (7). Gosti : Jaklić (23,65,75),Dorinka (37).

Mladost 1930 (Čađ) - Voćin         2 : 3 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.- Ličinić Saša- Brdarić M., delegat: Radočaj
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Kovač (39,45). Gosti : Perić Franjo (52),Čović Hrvoje (81 sa 11m), Čović Josip (90+1).

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 24203182-18 63
2. Voćin VoćinVoćin 24163546-28 51
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 24161757-41 49
4. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 23153574-33 48
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 23142771-37 44
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 23133762-38 42
7. Slavonija SladojevciSlavonija 231101247-45 33
8. Rezovac RezovacRezovac 2378844-40 29
9. Gradina GradinaGradina 23751143-56 26
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 24751242-57 26
11. Mikleuš MikleušMikleuš 23661131-49 24
12. Borova BorovaBorova 24731433-54 24
13. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 23631431-65 21
14. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 23551341-51 20
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 24441629-62 16
16. Omladinac KorijaOmladinac 15201319-78 6

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Čač), Crnac, 16.5.2021. u 17:30
Voćin - Borova, Ćeralije, 16.5.2021. u 17:30
Slavonija - Sloga (Z), Sladojevci, 16.5.2021. u 17:30
Mladost (Mi) - Podravac (S), Miljevci, 16.5.2021. u 17:30
Bratstvo - Gradina, Gornje Bazje, 15.5.2021. u 17:30
Bušetina 1947 - Ćeralije, Bušetina, 16.5.2021. u 17:30
Rezovac - Mikleuš, Virovitica, 16.5.2021. u 17:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.