Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 24. kola

Lukač 05 - Sokol         7 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Kečkiš,Blažević,Vargović, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Davor Rajhert(28),Damir Filipović(45,78),Dejan Demo(50),Josip Sobočan(66),Lovro Štefanec(70,87)

Sloga (Z) - Dinamo (KD)         1 : 5 ( 1 : 2 )
Suci: Babić,Stanić,Adamović, delegat: Krahulec
Strijelci:Domaći:Denis Kiris(37) Gosti:Tihomir Šarić(31,35,69,74),Danijel Razum(54)

Omladinac - Munja         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Strusa,Ivačić,Smrček M., delegat: Budiša
Strijelci:Domaći:Vedran Grubić(80) Gosti:Josip Vida(20),Dario Uršanić(39),Dejan Prša(48,75)

Turanovac - Mikleuš         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Loparac,Kindler, delegat: Stipanić
Strijelci:Domaći:Tomislav Zalogaj(72) Gosti:Danijel Kolomaz(9),Krešimir Crvenka(55,67,85)

Gradina - Bratstvo         4 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Stošić,Dežmarić,Mikolčić, delegat: Špondreht
Strijelci:Domaći:Kristijan Špehar(21),Milan Injac(39,54),Velimir Jurišić(70) Gosti:Leo Treščec(6),Danijel Brođanac(52,59)

Crnac - Bilogora 1947         5 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Penava,Minauf,Pavo Ramić, delegat: Rakošević
Strijelci:Domaći:Alen Dedaj(22,69),Darijo Najcer(52,62),Dragan Pavoković(89) Gosti:Davor Podnar(18),Vanja Čolić(27)

Rezovac - Voćin         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Krmpotić,Saša Ličinić,Barčan, delegat: Kostelac


Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 24183367-19 57
2. Voćin VoćinVoćin 24173467-27 54
3. Munja Veliki RastovacMunja 24153663-18 48
4. Lukač 05 LukačLukač 05 24132955-35 41
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 241121142-41 35
6. Turanovac TuranovacTuranovac 24105941-40 35
7. Rezovac RezovacRezovac 241121134-37 35
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 241121141-46 35
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 24761135-33 27
10. Gradina GradinaGradina 24901533-57 27
11. Crnac CrnacCrnac 24821435-51 26
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 24731434-72 24
13. Omladinac KorijaOmladinac 24641431-64 22
14. Sokol MilanovacSokol 24531627-65 18

Sljedeće kolo

Rezovac - Lukač 05, Rezovac, 31.5.2009. u 17,30
Voćin - Crnac, Voćin, 31.5.2009. u 17,30
Bilogora 1947 - Gradina, špišić Bukovica, 31.5.2009. u 17,30
Bratstvo - Turanovac, Gornje Bazje, 31.5.2009. u 17,30
Mikleuš - Omladinac, Mikleuš, 31.5.2009. u 17,30
Munja - Sloga (Z), Veliki Rastovac, 31.5.2009. u 17,30
Dinamo (KD) - Sokol, Kapela Dvor, 31.5.2009. u 17,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.