Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 23. kola

Lukač 05 - Zrinski (NB)         7 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Lukačević M.,Ivačić,Majstorović D., delegat: Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(28,32,80,85 i 90), Ivan Škrablin(35 i 69),gosti:Petar Grgić(31).

Dinamo (Č) - Suhopolje         1 : 7 ( 0 : 5 )
Suci: Nađ,Ličinić Saša,Selenić, delegat: Abalić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marinko Jaklić(73),gosti:Zdenko Lončarek(8,26,30 i 36),Stiven Čančar(42),Mihael Šoštar(63)i Marko Čolić(87).

Bilogora 1947 - Podravac (S)         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Vecko,Hudi,Herent, delegat: Stošić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Siniša Vlaisavljević(3)i Marko Šandrk(75),gosti:Matej Androš(41 i 52)i Josip Zajček(21).

Munja - Bratstvo         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Culej,Grujić,Duvnjak, delegat: Babić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Franjo Pranjić(13),Mislav Jagnjić (54),Josip Vida(76)i Ivan Vuković(82-autogol).

Mikleuš - Voćin         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Loparac,Gašparić, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Hrvoje Čović(6-autogol),Josip Jančić(71).

Rezovac - Crnac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Bošnjak,Minauf D.,Špiranec, delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Alen Đureš(75),gosti:/.

Mladost (Čač) - Omladinac         7 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Kristić,Babić,Hrženjak, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(20,34,49 i 79),Stipe Čavić(63),Domagoj Ninčević(76)i Marin Varjančić(83), gosti:Valentino Cik(76). LISTA STRIJELACA: 32 gola: Darko Kokoška(Mladost), 22 gola: Lovro Štefanec(Lukač-05),20 golova: Boris Bihar(Voćin),18 golova:Vanja Dežmarić(Rezovac)i t.d.

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 23184196-11 58
2. Voćin VoćinVoćin 23174264-26 55
3. Mikleuš MikleušMikleuš 23163461-22 51
4. Rezovac RezovacRezovac 23161662-34 49
5. Lukač 05 LukačLukač 05 23135567-26 44
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 231121043-56 35
7. Munja Veliki RastovacMunja 23104937-31 34
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 231011252-50 31
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 23741238-61 25
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 23741233-70 25
11. Crnac CrnacCrnac 23551326-53 20
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 23441531-69 16
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 23231833-69 9
14. Omladinac KorijaOmladinac 23141814-79 7

Sljedeće kolo

Suhopolje - Rezovac, Suhopolje, 21.5.2016. u 17,3o
Bratstvo - Lukač 05, Gornje Bazje, 22.5.2016. u 17,3o
Podravac (S) - Mladost (Čač), Sopje, 22.5.2016. u 17,3o
Omladinac - Dinamo (Č), Korija, 22.5.2016. u 17,3o
Crnac - Mikleuš, Crnac, 22.5.2016. u 17,3o
Voćin - Munja, Voćin, 22.5.2016. u 17,3o
Zrinski (NB) - Bilogora 1947, Nova Bukovica, 22.5.2016. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.