Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 23. kola

Lukač 05 - Voćin         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Teri,Strusa,Vidović-Volenik, delegat: Duvnjak
Gledatelja 250. Strijelac:Domaći:Lovro Štefanac (82) Gosti:/

Napredak - Bilogora 1947         5 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Lončar,Valent.Orač, delegat: Moslavac
Gledatelja 80, Strijelci:Domaći,Josip Kolovica (32 11m i 71) Mihael Šoštar(34,56)Stjepan Rajnović 45,Gosti:Marijo Horvat 65,iIvan Pernar(77-11m).

Podravac (S) - Munja         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Matić,Šantić,Brdarić L, delegat: Špiranec
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Mladost (Čač) - Zrinski (NB)         5 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Vencl,Hrženjak, delegat: Radočaj
Gledatelja 80:Strijelci:Domaći:Božo Rivić(2 ag),Ivan Jukić(24),Stipe Čavić(41),Danijel Podmanicki(64,84,90).Gosti:Dario Teodorović(53)

Crnac - Papuk         1 : 7 ( 1 : 5 )
Suci: Gomerčić,Minauf D.,Grujić, delegat: Stipanić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Stjepan Makovec(30).Gosti:Borna Mimić(3),Antonio Vratković(24,33),Deni Kelava(22,80),Toni Ramić(35,88)

Mikleuš - Bratstvo         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Ličinić Saša,Szebenji, delegat: Grabovac
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Filip Mrva(28),Hrvoje Ibričić(78),Dino Lejlić(88).Gosti:Tomislav Zalogaj(6)

Turanovac - Rezovac         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Trupina,Herent,Ferić, delegat: Tkalčec
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Tomislav Kršić(79). Gosti:Dario Kovačević(6),Vanja Dežmarić(42),Dalibor Ladović(55)***LISTA STRIJELACA*** 30 golova D.Kelava(Papuk),24 gola D.Kokoška(Munja),19 golova L.Štefanec(Lukač 05),15 golova B.Špoljarić(Papuk)

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 23193192-27 60
2. Voćin VoćinVoćin 23162543-21 50
3. Lukač 05 LukačLukač 05 23144567-24 46
4. Mikleuš MikleušMikleuš 23142754-39 44
5. Munja Veliki RastovacMunja 23134653-22 43
6. Rezovac RezovacRezovac 23114842-27 37
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 23114846-42 37
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 231011253-56 31
9. Crnac CrnacCrnac 23841142-55 28
10. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 23721430-44 23
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 23721435-56 23
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 23721440-63 23
13. Turanovac TuranovacTuranovac 23231819-73 9
14. Napredak RušaniNapredak 23231832-99 9

Sljedeće kolo

Papuk - Turanovac, Orahovica, 23.5.2015. u 17,3o
Bilogora 1947 - Lukač 05, Špišić Bukovica, 24.5.2015. u 17,3o
Bratstvo - Crnac, Gornje Bazje, 24.5.2015. u 17,3o
Rezovac - Napredak, Rezovac, 24.5.2015. u 17,3o
Voćin - Mladost (Čač), Voćin, 24.5.2015. u 17,3o
Zrinski (NB) - Podravac (S), Nova Bukovica, 24.5.2015. u 17,3o
Munja - Mikleuš, Veliki Rastovac, 4.6.2015. u 17,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.