Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 23. kola

Mikleuš - Standard         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vargović,Loparac,Tašić, delegat: Jelić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Hrvoje Ibričić(24,43),Matej Potočki(68) Gosti:Darijo Lončarek(88)

Lukač 05 - Bratstvo         9 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Penava,Ivačić,Špiranec, delegat: Rakošević
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Željko Medić(14,47),Ivan Egri(24,68),Siniša Subota(27,79),Lovro Štefanec(50),Davor Rajhert(56),Ivan Škrablin(87) Gosti:/

Crnac - Virovitica         0 : 6 ( 0 : 5 )
Suci: Fabijanac,Đajkić,Valent, delegat: Grabovac
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Filip Škaro(5,40),Tomislav Blažević(7),Renato Karačić(34),Vedran Grubić(43),Damir Jakšić(65)

Gradina - Omladinac         5 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Strusa,Ličinić Si.,Gašparić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja:80.Strijelci:Domaći:Mario Zagorac(20,24)Goran Duvnjak(26,65),Gjon Pecolaj(38) Gosti:/

Turanovac - Rezovac         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Lončar,Ličinić Sa., delegat: Duvnjak
Gledatelja 150.Strijelci:Ivan Mareković(20 iz 11m) Gosti:Saša Jeftinija(50),Vanja Dežmarić(90)

Pitomača - Voćin         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Blažević,Kelečić, delegat: Blažičević
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Mihael Kurjančić(17,61) Gosti:/

Bilogora 1947 - DOŠK         5 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Šantić, delegat: Špoljar
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Matej Ivoš(59),Kristijan Blažeković(63),Stipo Djak(66,71),Josip Demšić(88) Gosti:/

Mladost (Čač) - Munja         5 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Babić,Minauf,Ramić P., delegat: Zeman
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Marko Nemeth(12,22),Danijel Podmanicki(45,46),Ivan Mužar(56) Gosti:Ante Grgić(9),Dejan Brusač(55) *****LISTA STRIJELACA***** 19 golova : Filip Škaro(Virovitica), 18 golova : Ante Mikulić(Virovitica), 17 golova : Kristijan Tadić(Virovitica), 16 golova : Velimir Tresk(Mladost),Ivan Mareković (Turanovac) i t.d.

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Virovitica ViroviticaVirovitica 23201295-12 61
2. Lukač 05 LukačLukač 05 23162565-16 50
3. Pitomača PitomačaPitomača 23145448-20 47
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 23142755-36 44
5. Rezovac RezovacRezovac 23125641-25 41
6. Voćin VoćinVoćin 23113947-36 36
7. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 231121035-36 35
8. DOŠK DolciDOŠK 231021137-48 32
9. Crnac CrnacCrnac 23931127-53 30
10. Munja Veliki RastovacMunja 23851040-45 29
11. Mikleuš MikleušMikleuš 23921231-37 29
12. Turanovac TuranovacTuranovac 23821334-50 26
13. Gradina GradinaGradina 23651235-56 23
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 23521624-66 17
15. Omladinac KorijaOmladinac 23431621-61 15
16. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 23341625-63 13

Sljedeće kolo

Virovitica - Mladost (Čač), Virovitica, 1.5.2012. u 17,oo
Munja - Bilogora 1947, Veliki Rastovac, 1.5.2012. u 17,oo
DOŠK - Pitomača, Dolci, 1.5.2012. u 17,oo
Voćin - Lukač 05, Voćin, 1.5.2012. u 17,oo
Bratstvo - Turanovac, Gornje Bazje, 1.5.2012. u 17,oo
Rezovac - Gradina, Rezovac, 1.5.2012. u 17,oo
Omladinac - Mikleuš, Korija, 1.5.2012. u 17,oo
Standard - Crnac, Nova Šarovka, 1.5.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.