Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 23. kola

Mladost (Čač) - Lukač 05         3 : 6 ( 2 : 4 )
Suci: Trupina,Saša Ličinić i Gebaj, delegat: Babić
Gledatelja.100.Strijeci:Domaći:Bruno Hlavaček(5),Toni Ramić(14),Luka liović(73) Gosti:Andrejas Černeli(27,35),Štefanec(35i 51), Perković(45-autogol)i Duvnjak(78),

Crnac - Bilogora 1947         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Mario Lončar,Špoljarić i Vencl, delegat: Duvnjak
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći:Josip Toljan(18 ag),Danijel Podmanicki(44,68,81),Dominko Vorih(78) Gosti:/

Napredak - Bratstvo         2 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Gašparić,Kečkiš i Stanić, delegat: Vargović
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Mario Jozić(12),Jasmin Božić(21) Gosti:Matej Horvat(3),Slobodan Petković(41),Mario Pšihistal(85)

Voćin - DOŠK         6 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Sertić,Minauf i Krupa, delegat: Rakošević
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Leopold Perić(48,55,62),Ivica Gusić(80,85),Josip Andreić(84) Gosti:/

Dinamo (KD) - Gradina         1 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Špiranec, Lončar Mladen i Vargović, delegat: Špondreht
Gledatelja.80.Strijelci:domači:Zoran Pemper(10), gosti:Bruno Vorih(10,57),Josip Kolovica(27), Goran Peić(78),Tomo Baltić(85)

Turanovac - Munja         3 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Loparac,Grujić i Ivačić, delegat: Abalić
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Mihael Stubičar(31,60),Danijel Borić(80) Gosti:Srećko Jelen(43),Tomislav Crljenić(60)

Omladinac - Rezovac         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,Blažević i Valent, delegat: Vrbaslija
Gledatelja.200.Domaći:/ Gosti:Josip Lanščak(2) *****Lista strijelaca***** 24 gola : Srečko Jelan(Munja), 21 gol : Danijel Podmanicki(Crnac), 20 golova: Lovro Štefanec(Lukač-05)i t.d.

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 23155368-17 50
2. Rezovac RezovacRezovac 23155362-23 50
3. Munja Veliki RastovacMunja 23142755-23 44
4. Turanovac TuranovacTuranovac 23134638-31 43
5. Voćin VoćinVoćin 23115746-29 38
6. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 23114841-38 37
7. Gradina GradinaGradina 23104936-31 34
8. Omladinac KorijaOmladinac 2386936-34 30
9. Crnac CrnacCrnac 23761041-47 27
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 23751140-56 26
11. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 23651232-65 23
12. DOŠK DolciDOŠK 23641332-54 22
13. Napredak RušaniNapredak 23461334-59 18
14. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 23151725-79 8

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Omladinac, Lukač, 21.5.2011. u 17.3o
Rezovac - Turanovac, Rezovac, 22.5.2011. u 17,3o
Munja - Dinamo (KD), Veliki Rastovac, 22.5.2011. u 17,3o
Gradina - Voćin, Gradina, 22.5.2011. u 17,3o
DOŠK - Napredak, Dolci, 22.5.2011. u 17,3o
Bratstvo - Crnac, Gornje Bazje, 22.5.2011. u 17,3o
Bilogora 1947 - Mladost (Čač), Špišić Bukovica, 22.5.2011. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.