Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 23. kola

Mladost (Čač) - Lukač 05         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Loparac M.,Ličinić saša, delegat: Špoljarić
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Ugarković (8, 78),Ramić (14),Jukić (30 sa 11m).Gosti :/.

Voćin - Graničar (Ok)         5 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Nađ,Resler,Orač, delegat: Jelić
Gledatelja 30. Strijelci :Domaći :I. Čović (8,21),Gusić (24,90),Vicić (32). Gosti :/.

Bušetina 1947 - Suhopolje         1 : 8 ( 0 : 4 )
Suci: Špoljarić,Vidović-Volenik,Penava E., delegat: Đurđević
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :J. Brlas (85 sa 11m). Gosti :Babec (9,18,77,82),Ivačić (15),Sertić (33,75),Menegati (51),

Slavonija - Dinamo (Č)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vargović,Kovač S.,Frajlić, delegat: Budiša
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Cicvarić (30,34,51). Gosti :/.

Mladost 1930 (Čađ) - Rezovac         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac G.,Melinčević,Gobac, delegat: Radočaj
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći :Martinčević (19). Gosti :Dežmarić (55,58),Kovačević (67).

Sloga (Z) - Bratstvo         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Selenić,Brkić, delegat: Babić
Gledatelja 150. Strijelci :Nikolić (10,38,70),M. Duspara (17 sa 11m). Gosti :/.

Mikleuš - Podravac (S)         10 : 0 ( 7 : 0 )
Suci: Matić,Mesarić,Moslavac K., delegat: Jurkin
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :H. Kraljik (13),Rukavina (23,36,45),Jančić (25,48,75),Mrva(27),Ivčić (30)A Kokoška (78 sa 11m). Gosti /.***LISTA STRIJELACA*** 24 gola Brlas Janko (4 KU) (Bušetina 1947) 23 Babec Antonio (Suhopolje) 22 Ibriks Ivan (1 KU) (Suhopolje) 20 Kokoška Darko (2 KU) (Dinamo) 18 Dedaj Alen (Sloga) 17 Dežmarić Vanja (3 KU) (Rezovac) Jančić Josip (Mikleuš) Lončarek Zdenko (Suhopolje) 16 Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) 15 Ivačić Josip (Suhopolje) Matić Marko (1 KU) (Podravac)

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 232102113-20 63
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 23180567-33 54
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 23134661-33 43
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 23115757-40 38
5. Voćin VoćinVoćin 23104944-40 34
6. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 23104958-60 34
7. Rezovac RezovacRezovac 23941045-47 31
8. Mikleuš MikleušMikleuš 23851047-47 29
9. Lukač 05 LukačLukač 05 23851035-49 29
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 23911337-55 28
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 23671046-56 25
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 23561250-77 21
13. Slavonija SladojevciSlavonija 23631432-62 21
14. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 23221921-94 8

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Mikleuš, Lukač, 25.5.2019. u 17:30
Podravac (S) - Bušetina 1947, Nova Šarovka, 26.5.2019. u 17:30
Suhopolje - Sloga (Z), Suhopolje, 25.5.2019. u 17:30
Bratstvo - Mladost 1930 (Čađ), Gornje Bazje, 26.5.2019. u 17:30
Rezovac - Voćin, Rezovac, 26.5.2019. u 17:30
Graničar (Ok) - Slavonija, Okrugljača, 25.5.2019. u 17:30
Dinamo (Č) - Mladost (Čač), Četekovac, 26.5.2019. u 17:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.