Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 23. kola

Suhopolje - Dinamo (Č)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Šantić,Duvnjak, delegat: Stošić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Marko Sertić(38 i 85)i Zdenko Lončarek(77),gosti:/.

Lukač 05 - Rezovac         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Moslavac L.,Grujić, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Tomislav Vrbančić(82).

Zrinski (NB) - Graničar (Ok)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vicić,Kovač S.,Orač, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Toni Vukalović(77 i 88)i Kristijan Bračun(34),gosti:/.

Voćin - Bratstvo         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ,Babić,Ličinić Saša, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Goran Vicić(43),Emanuel Jaković(79) i Hrvoje Čović(90),gosti:Vedran Bajivić(20 i 70).

Mladost (Čač) - Slavonija         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Gašparić,Mesarić, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Dario Periša(19),Ivan Mroz(38), Marko Nemeth(50)i Stipe Ćavić(79),gosti: Igor Dunković(76).

Mladost 1930 (Čađ) - Podravac (S)         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Matić,Vidović-Volenik,Brkić, delegat: Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Marko Mudri(52 sa 11m),gosti:Goran Kizivat(19 sa 11m(i Antonijo Kušen(30).

Mikleuš - Gradina         12 : 0 ( 7 : 0 )
Suci: Culej,Rakitničan,Čović, delegat: Jurkin
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:David Mrva(32 i 42),Igor Mijatović (57 i 78),Tomislav Giber(68 i 69),Vladimir Puškarić (4 autogol),Ivan Ivčić(11),David Lehpamer(19),Jurica Kraljik(33),Ivan Tomić(44)i David Puača(62),gosti:/.

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 23193172-11 60
2. Mikleuš MikleušMikleuš 23143677-38 45
3. Rezovac RezovacRezovac 23136449-23 45
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 23114860-48 37
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 2397749-38 34
6. Slavonija SladojevciSlavonija 23104949-46 34
7. Lukač 05 LukačLukač 05 23104933-41 34
8. Voćin VoćinVoćin 2396832-34 33
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 2395951-48 32
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 2369844-52 27
11. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 23641346-57 22
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 23631426-49 21
13. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 23431637-83 15
14. Gradina GradinaGradina 23331738-95 12

Sljedeće kolo

Graničar (Ok) - Mikleuš, Okrugljača, 26.5.2018. u 17,3o
Gradina - Lukač 05, Gradina, 27.5.2018. u 17,3o
Bratstvo - Suhopolje, Gornje Bazje, 27.5.2018. u 17,3o
Rezovac - Mladost 1930 (Čađ), Rezovac, 27.5.2018. u 17,3o
Podravac (S) - Mladost (Čač), Sopje, 27.5.2018. u 17,3o
Slavonija - Voćin, Sladojevci, 27.5.2018. u 17,3o
Dinamo (Č) - Zrinski (NB), Četekovac, 27.5.2018. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.