Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 23. kola

Mikleuš - Gradina         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Kečkiš,Loparac,Špoljarić, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Alen mazalica(22 iz 11m),Krešimir Crvenka(39)

Voćin - Lukač 05         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Pavo Ramić,Grđan, delegat: Špoljarić
Strijelci:Domaći:Ivan Vuković(35),Igor Dunković(84 iz 11m)

Bilogora 1947 - Rezovac         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Milan Ramić,Ivačić,Mladen Smrček, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Pavao Djak(30),Dario Podnar(47 iz 11m) Gosti:Dalibor Ladović(20)

Bratstvo - Crnac         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Šantić,Barčan, delegat: Duvnjak
Strijelci:Domaći:Aleksandar Matijašević(18),Mario Pšihistal(86 iz 11m),Sandi Plužarić(87) Gosti:Borna Mimić(89)

Munja - Turanovac         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Penava,Minauf,Valent, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Darko Kokoška(3),Dejan Prša(87)

Dinamo (KD) - Omladinac         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Ivan Vecko,Velić,Špiranec, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Tihomir Šarić(44)mGoran Rončević(89) Gosti:Vedran Grubić(1),Siniša Vlaisavljević(11)

Sokol - Sloga (Z)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Grujić,Mario Vecko,Marinović, delegat: Ferenčević
Strijelci:Domaći:Dubravko Kovačić(41) **************LISTA STRIJELACA********** 34 golova Ivan Vuković(VOĆIN) 27 golova Krešimir Crvenka (MIKLEUŠ) 18 golova Andrejas Černeli(LUKAČ ) 17 golova Darko Kokoška (MUNJA)

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 23173363-18 54
2. Voćin VoćinVoćin 23172467-27 53
3. Munja Veliki RastovacMunja 23143659-17 45
4. Lukač 05 LukačLukač 05 23122948-35 38
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 231121041-36 35
6. Turanovac TuranovacTuranovac 23105840-36 35
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 231121038-42 35
8. Rezovac RezovacRezovac 231111134-37 34
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 23661130-32 24
10. Gradina GradinaGradina 23801529-54 24
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 23731332-67 24
12. Crnac CrnacCrnac 23721430-49 23
13. Omladinac KorijaOmladinac 23641330-60 22
14. Sokol MilanovacSokol 23531527-58 18

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Sokol, Lukač, 24.5.2009. u 17,30
Sloga (Z) - Dinamo (KD), ZDENCI, 24.5.2009. u 17,30
Omladinac - Munja, KORIJA, 24.5.2009. u 17,30
Turanovac - Mikleuš, Turanovac, 24.5.2009. u 17,30
Gradina - Bratstvo, Gradina, 24.5.2009. u 17,30
Crnac - Bilogora 1947, Crnac, 24.5.2009. u 17,30
Rezovac - Voćin, Rezovac, 24.5.2009. u 17,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.