Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 22. kola

Suhopolje - Mladost (Čač)         10 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Vidalina,Grujić,Vidović-Volenik, delegat: Duvnjak
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Mihael Šoštar(27 i 49),Davor Podnar(75 i 77),Hrvoje Javorović(8),Nikola Plavšić (34),Marko Čolić(42),Stiven Čančar(51),Alen Hodak (56)i Kristijan Dumenčić(67 sa 11m),gosti:/.

Bilogora 1947 - Lukač 05         0 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Orač,Smrček M., delegat: Budiša
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:Tomislav Škvarić(15), Željko Medić(58),Ivan Škrablin(63) ,Lovro Štefanec (66)i Stjepan Rajnović(79).

Podravac (S) - Omladinac         4 : 3 ( 4 : 0 )
Suci: Culej,Minauf D.,Mesarić, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Josip Zajček(19,30 i 44)i Marko Matić(21),gosti:Dario Godeć(55),Valentino Cik(56)i Marko Deskar(64).

Crnac - Dinamo (Č)         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Špoljarić,Babić,Majstorović D., delegat: Lisak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Danijel Kubatov(1),Mario Barić (12),Antun Šarić(80),gosti:Bojan Kujavić(29), Marinko Jaklić(34).

Voćin - Rezovac         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Sin.,Ličinić Saša,Stojnović, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivica Gusić(28 i 87)i Goran Kizivat (77),gosti:Vanja Dežmarić(11)i Zvonimir Juhas(49).

Bratstvo - Mikleuš         0 : 7 ( 0 : 4 )
Suci: Matić,Brdarić L.,Majstorović I., delegat: Strusa
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:/,gosti:Miroslav Rukavina(1,43 i 45),Hrvoje Ibričić(65 i 84),Denis Prša(17)i Danijel Podmanicki(89).

Munja - Zrinski (NB)         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Hrženjak,Selenić, delegat: Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dragan Trupina(19),Mislav Jagnjić (48),Ivan Majetić(54),Mario Duspara(67)i Josip Vida (88),gosti:Mateo Jeresić(85). LISTA STRIJELACA:28 golova:Darko Kokoška(Mladost), 20 golova:Boris Bihar(Voćin),18 golova: Vanja Dežmarić(Rezovac),17 golova: Lovro Štefanec (Lukač-05)i t.d.

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 22174189-10 55
2. Voćin VoćinVoćin 22174164-24 55
3. Mikleuš MikleušMikleuš 22153459-22 48
4. Rezovac RezovacRezovac 22151661-34 46
5. Lukač 05 LukačLukač 05 22125560-25 41
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 22112943-52 35
7. Munja Veliki RastovacMunja 2294933-31 31
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 22911245-49 28
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 22741137-54 25
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 22641230-68 22
11. Crnac CrnacCrnac 22551226-52 20
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 22441430-62 16
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 22231731-66 9
14. Omladinac KorijaOmladinac 22141713-72 7

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Zrinski (NB), Lukač, 14.5.2016. u 17,oo
Dinamo (Č) - Suhopolje, Četekovac, 15.5.2016. u 17,oo
Bilogora 1947 - Podravac (S), Špišić Bukovica, 15.5.2016. u 17,oo
Munja - Bratstvo, Veliki Rastovac, 15.5.2016. u 17,oo
Mikleuš - Voćin, Mikleuš, 15.5.2016. u 17,oo
Rezovac - Crnac, Rezovac, 15.5.2016. u 17,oo
Mladost (Čač) - Omladinac, Čačinci, 15.5.2016. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.