Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 22. kola

Bratstvo - Papuk         1 : 7 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Orač,Duvnjak, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja 200.Strijelci.Domaći:Tomislav Zalogaj(30 iz 11m).Gosti:Deni Kelava(14,68,75),Borna Mimić(72),Marko Nemeth(78),Alen Egner(84),Toni Ramić(89)

Voćin - Napredak         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Kemper,Szebenji,Ramić, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Ante Vicić(28),Roko Perić(38,57),Emanuel Jaković(70).Gosti:Antonio Jugović(52)

Zrinski (NB) - Lukač 05         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ugarković,Valent,Ličinić Saša, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Darijo Teodorović(60).Gosti:/

Rezovac - Crnac         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Blažević I.,Brdarić L., delegat: Zoran Stošić
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Saša Jeftinija(71),Vanja Dežmarić(75).Gosti:/

Bilogora 1947 - Turanovac         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Vidalina,Mesarić,Smrček M., delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja 100.Strijelci.Domaći:Siniša Vlaisavljević(13),Roberto Meseš(17),Stipo Djak(80). Gosti:Siniša Subota(28 iz 11m),Josip Draganić(40)

Munja - Mladost (Čač)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Strusa,Puškarić M., delegat: Mladen Lončar
Gledatelja 100.Strijelci.Domaći:Vinko Bračun(29),Darko Kokoška(40),David Lehpamer(50),Marin Čavić(79),Gosti:/

Mikleuš - Podravac (S)         5 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Stojković,Babić,Brdarić M., delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja 40.Strijeci:Domaći:Dino Lejlić(4,21),Hrvoje Ibričić(24),Anto Pejić(60),Filip Mrva(73).Gosti:Matej Androš(28)

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 22183185-26 57
2. Voćin VoćinVoćin 22162443-20 50
3. Lukač 05 LukačLukač 05 22134566-24 43
4. Munja Veliki RastovacMunja 22133653-22 42
5. Mikleuš MikleušMikleuš 22132751-38 41
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 22114745-39 37
7. Rezovac RezovacRezovac 22104839-26 34
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 22911248-54 28
9. Crnac CrnacCrnac 22841041-48 28
10. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 22721328-39 23
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 22721338-58 23
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 22711435-56 22
13. Turanovac TuranovacTuranovac 22231718-70 9
14. Napredak RušaniNapredak 22131827-97 6

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Voćin, Lukač, 16.5.2015. u 17,oo
Napredak - Bilogora 1947, Rušani, 16.5.2015. u 17,oo
Podravac (S) - Munja, Sopje, 17.5.2015. u 17,oo
Mladost (Čač) - Zrinski (NB), Čačinci, 17.5.2015. u 17,oo
Crnac - Papuk, Crnac, 17.5.2015. u 17,oo
Mikleuš - Bratstvo, Mikleuš, 17.5.2015. u 17,oo
Turanovac - Rezovac, Turanovac, 17.5.2015. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.