Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 22. kola

Lukač 05 - Turanovac         7 : 0 ( 6 : 0 )
Suci: Špoljarić,Šantić,Orač, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(17 i 18),Tomislav Škvarić(28 i 39),Antonio Babec(2)i Josip Ivačić(56), gosti:/,utakmica je zbog nepovoljnih vremenskih uvjeta(teren za igru prekriven vodom)prekinuta u 78 minuti.

Napredak - DOŠK         6 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Gašparić,Grujić, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Siniša Subota(14 i 50),Mario Zagorac(78 i 86),Mateo Jugović(53)i Stjepan Rajnović(89),gosti:Ivan Bišćan(9)i Ivan Mujić(61).

Papuk - Rezovac         8 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Lončar,Valent,Tašić, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Benjamin Špoljarić(31,35,37 i 75),Deni Kelava(23 sa 11m)),Tomislav Bušljeta (25), Saša Kalem(61)i Antonio Vratković(73),gosti:/.

Munja - Mladost (Čač)         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Gomerčić,Šantić,Minauf, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domači:Darko Kokoška(10 i 12),gosti:/.

Voćin - Podravac (S)         2 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Ugarković,Djajkić,Ramić P-, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domači:Ivica Gusić(5)i Ante Pašalić(20),gosti:Berislav Androš(21),Matej Androš(29)i Josip Zajček(57).

Mikleuš - Pitomača         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Ivačić,Loparac,Vidović-Volenik B., delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domači:Hrvoje Ibričić(11 sa 11m i 65 sa 11m),gosti:Hrvoje Filipović(40),Filip Škaro(55)i Ivica Blaga(73).

Bilogora 1947 - Crnac         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Herent,Blažević I.,Gašparić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domači:/,gosti:Leo Kučera(12),Toni Ramić (33)i Borna Mimić(71).

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 22164273-17 52
2. Papuk OrahovicaPapuk 22162488-25 50
3. Voćin VoćinVoćin 22152569-32 47
4. Munja Veliki RastovacMunja 22152557-32 47
5. Pitomača PitomačaPitomača 22123753-30 39
6. Mikleuš MikleušMikleuš 22122841-40 38
7. Crnac CrnacCrnac 221101151-45 33
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 22103942-47 33
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 22811342-60 25
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 22731245-51 24
11. Napredak RušaniNapredak 22731253-70 24
12. Rezovac RezovacRezovac 22601632-62 18
13. Turanovac TuranovacTuranovac 22501733-81 15
14. DOŠK DolciDOŠK 22112015-102 4

Sljedeće kolo

Bilogora 1947 - Lukač 05, Špišić Bukovica, 11.5.2014. u 17,oo
Crnac - Mikleuš, Crnac, 11.5.2014. u 17,oo
Pitomača - Papuk, Pitomača, 11.5.2014. u 17,oo
Rezovac - Napredak, Rezovac, 11.5.2014. u 17,oo
DOŠK - Voćin, Dolci, 11.5.2014. u 17,oo
Podravac (S) - Munja, Sopje, 11.5.2014. u 17,oo
Mladost (Čač) - Turanovac, Čačinci, 11.5.2014. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.